MMA PLDenis ZałęckiAlan Kwieciński otwarty na starcie z ojcem Załęckiego: Dlaczego nie, ja nie odmawiam walki!

Alan Kwieciński otwarty na starcie z ojcem Załęckiego: Dlaczego nie, ja nie odmawiam walki!

Takie zestawienie byłoby sporym zaskoczeniem, ale też gwarancją tak zwanych dymów. Alan Kwieciński po raz drugi zabrał głos po awanturze, która powstała na pierwszej konferencji High League 3. Co ciekawe ”Alanik” jest otwarty na starcie z ojcem Denisa Załęckiego.

Kwieciński

Póki co Kwieciński szykuje się do ważnego starcia, które odbędzie się czternastego maja w Tauron Arenie. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” podczas FAME MMA 14 ma do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem Murańskim. Ich starcie odbędzie się w formule MMA. Kwieciński tym samym stoczy swój czwarty pojedynek w największej freakowej organizacji.

Denis Załęcki zaś wystąpi na High League 3, gdzie ma do wyjaśnienia mocną spinę z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Walka odbędzie się czwartego czerwca w Ergo Arenie.

Kwieciński: Po raz kolejny pokazał, że nie ma zasad!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o potencjalnym rewanżu z Denisem Załęckim. ”Alanik” zapewnia, że nie zawalczy w organizacji ”Bad Boya”. Ponadto Kwieciński odniósł się do potencjalnej walki z ojcem Denisa Załęckiego.

Nie jest mi to pisane, żeby odpocząć. Jak on mnie obraża w internecie, to nie dam sobie. Tym bardziej, jak byłem na żywo. Nie dam po sobie cisnąć. Nic mi się nie stało. Nie chcę o tym kapciu gadać. Mam swoją walkę, on ma swoją, skupmy się na swoich walkach (..)  Jak na razie to jego ojciec chce się ze mną bić. Dlaczego nie, ja nie odmawiam walki. Skupiam się teraz na sobocie, a reszta się zobaczy. Mam walki ustawione do końca roku. Na pewno nie dam Denisowi walki na jego gali. Nie będę promował jego gali, ewentualnie na FAME albo na High League. Dla mnie frajerskie zachowanie. Po raz kolejny pokazał, że nie ma zasad.

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs TBA

Zobacz także:

Zawodnik High League z ważnym przesłaniem: Jestem siedem miesięcy w pełnej trzeźwości! Widzieliście?

Mateusz Leśniak podczas konferencji High League 3 opowiedział o swoim problemie. Niech to będzie przestroga, a także przykład, że można wyjść z bardzo poważnych problemów. ”Tarzan” nie ukrywał, że jeszcze przed pierwszą walką w High League spędził dwa miesiące na odwyku alkoholowym.

Rosyjski pięściarz o Kliczko: To smutne, że miesza sport z polityką! Co wy na to?

Dmitrii Bivol (19-0, 11 KO) już jutro stoczy wielki pojedynek. Reprezentant Rosji w Las Vegas zmierzy się z Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO). Przypomnijmy, że Bivol to mistrz federacji WBA w wadze półciężkiej. 31-latek postanowił odnieść się do słów Władimir Kliczko, który twierdził, że do walki Bivol-Alvarez nie powinno dojść. Powód? Zachowanie Rosjan, którzy zaatakowali Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis