MMA PLjiu jitsu/BJJAl Bundy pokochał brazylijskie jiu-jitsu! 75-latek to posiadacz czarnego pasa! [WIDEO]

Al Bundy pokochał brazylijskie jiu-jitsu! 75-latek to posiadacz czarnego pasa! [WIDEO]

Czas na ciekawostki! Czy wiecie, że Edward Leonard O’Neill znany w naszym kraju z serialu ”Świat według Bundych” jest posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu? Tak 75-latek zakochał się w tym sporcie i uważa, że był to jego jeden z największych życiowych sukcesów.

Serial ”Świat według Bundych” był pokazywany w naszym kraju na kanałach Polsatu i trzeba przyznać, że budził duże zainteresowanie. Serial opowiadał o śmiesznych historiach/losach chicagowskiej rodziny.

Al Bundy i jego wielka pasja!

Al Bundy, bo tak nazywała się postać Edwarda Leonarda O’Neilla na jednym z planów filmowych został zaproszony do czegoś nowego…. Było to brazylijskie jiu-jitsu. Al zakochał się w tej dyscyplinie i trenuje już od 22-lat.

O’Neill trenuje pod okiem Roriona Gracie, gdzie otrzymał czarny pas. Bundy gwarantuje, że był to jego jeden z największych życiowych sukcesów.

Edward Leonard O’Neil (urodzony 12 kwietnia 1954) to Amerykański aktor komediant. Był między innymi odtwórcą roli Al Bundyego w sitcomie Married… With Children, za którą był nominowany do dwóch złotych globów i Jaya Prichetta w nagradzanym sitcomie Modern Family, za którą był nominowany do trzech nagród Primetime Emmy. Po tym jak jego przyjaciel, pisarz i reżyser John Milius pokazał mu brazylijskie jiu jitsu, O’Neill od 22 lat trenuje pod okiem Roriona Gracie. W grudniu 2007 roku O’Neill otrzymał czarny pas. W filmie dokumentalnym I Am Bruce Lee, O’Neill przyznał że zdobycie czarnego pasa to „największe życiowe osiągnięcie, zaraz obok dzieci”

komentarz

Zobacz także:

KSW 61: Niecodzienna sytuacja na ważeniu przed galą. Show Jurasa i Pudziana [WIDEO] Widzieliście?

To była niecodzienna sytuacja na ważeniu przed jutrzejszą galą KSW 61! Bohaterowie walki wieczoru jutrzejszej gali dali kibicom show już dzisiaj!

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.