MMA PLNajnowszeHighleagueAgresywny face to face Alberto i Tyburskiego przed High League 5 [WIDEO]

Agresywny face to face Alberto i Tyburskiego przed High League 5 [WIDEO]

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa promująca nadchodzącą galę High League 5, która odbędzie się już 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. W walce wieczoru kibice zobaczą starcie Alberto i Pawła Tyburskiego. Za nami natomiast bardzo agresywny face to face.

High League 5

Wczorajsze spotkanie zawodników biorących udział w grudniowej imprezie zakończyło się spotkaniami twarzą w twarz. Bohaterowie main eventu nadchodzącej gali nie szczędzili sobie gorzkich słów.

Agresywny face to face Alberto i Tyburskiego przed High League 5: Ślimaka byś chciał?

Alberto Simao i Paweł Tyburski po panelu ze swoim udziałem podczas wspomnianej konferencji prasowej, zrobili face to face, który kibice freak fightów zapamiętają na bardzo długo.

Prawda?

Przypominamy, że Alberto Simao ma za sobą jedną walkę w klatce High League. Na trzeciej gali tej organizacji pewnie pokonał na punkty mniejszego fizycznie Marcina Dubiela.

Paweł Tyburski natomiast stoczył już trzy walki we freak fightach, a jego rekord wynosi 2-1. Pokonywał on Arkadiusza Tańculę, Łukasza Lupę i Adama Soroko. Przegrał z raperem Arabem.

Zobacz także:

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Kłopoty Fight Exclusive Night przed galą w Szczecinie. Z FEN 43 wypada Kuberski, wypada Janusz… Co teraz?

Niestety, kłopoty Fight Exclusive Night przed najbliższą galą w Szczecinie. Z rozpiski wydarzenia wypadają dwa bardzo ważne nazwiska – Piotr Kuberski i Wojciech Janusz, którzy mieli wystąpić na gali FEN 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis