MMA PLArchiwumKSWAdrian Zieliński i Marcin Jabłoński kolejnymi transferami w KSW? Trwają rozmowy!

Adrian Zieliński i Marcin Jabłoński kolejnymi transferami w KSW? Trwają rozmowy!

Już niebawem kolejne ciekawe transfery w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Pojawiają się, bowiem informacje o potencjalnym debiucie Adriana Zielińskiego (24-12) i Marcina Jabłońskiego (12-2) w organizacji KSW.

Zieliński

36-latek aktualnie bije się w kategorii półśredniej. Reprezentant Arrachionu Olsztyn jeszcze w 2022 roku walczył o pas mistrzowski, gdzie musiał uznać wyższość Cezarego Oleksiejczuka. Zieliński aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Adrian pokazał się w nich z naprawdę dobrej strony. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego po emocjonującej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego zawodnika M-1 Global – Maksima Grabovicha.

Ostatni pojedynek Adriana miał miejsce na Fight Exclusive Night 49 w Mrągowie, gdy w drugiej rundzie zastopował Kamila Kraskę.

Zieliński i Jabłoński trafią do KSW?

Trener Paweł Derlacz w rozmowie z portalem InTheCage.pl potwierdził, że trwają negocjacje w sprawie angażu Adriana Zielińskiego (24-12).

Ponadto Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW również w wywiadzie z InTheCage.pl wyraził zainteresowanie zawodnikiem wagi lekkiej. Mowa o Marcinie Jabłońskim (12-2).

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wrócił do treningów i już w pierwszej połowie 2024 roku będzie chciał wrócić do klatki. Jabłoński ma aktualnie serię dziewięciu zwycięstw z rzędu. Marcin w ostatnich walkach z dobrej strony prezentował się w organizacji Babilon MMA. Ostatni zawodowy pojedynek miał miejsce w listopadzie poprzedniego roku, gdy pod koniec drugiej odsłony poddał Ukraińca – Ivana Vulchina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis