MMA PLNajnowszeKSWNowa walka wieczoru. Michaliszyn kontra Bartosiński na KSW 94!

Nowa walka wieczoru. Michaliszyn kontra Bartosiński na KSW 94!

Igor Michaliszyn zastąpi kontuzjowanego Andrzeja Grzebyka w walce wieczoru KSW 94.

Michaliszyn kontra Bartosiński na KSW 94
Foto: KSW

Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Andrzej Grzebyk z powodu kontuzji ręki nie wystąpi na KSW 94 w Gdańsku.

W walce wieczoru „Double Champ” miał stanąć do rewanżu z Adrianem Bartosiński. Stawką pojedynku był pas kategorii do 77 kilogramów.

Pierwsze starcie pomiędzy Bartosińskim a Grzebykiem zakończyło się zwycięstwem reprezentanta łódzkiego Octopusa. Na początku drugiej rundy Andrzej Grzebyk lewym sierpowym zdołał usadzić „Bartosa” na deski, po czym ruszył na zranionego rywala, aby dokończyć dzieła zniszczenia.

Grzebyk popełnił jednak duży błąd, kompletnie zapominając o obronie. „Bartos” przechwycił nogę Andrzeja, zapiął ciasną balachę na kolano i poddał 33-latka.

Znamy nową walkę wieczoru KSW 94!

Podczas poniedziałkowej konferencji federacja KSW ogłosiła, że nowym rywalem Adriana Bartosińskiego będzie Igor Michaliszyn.

Michaliszyn pod sztandarem KSW sprawuje się doskonale. W klatce największej organizacji MMA nad Wisłą walczył dwukrotnie i dwukrotnie z tych starć wychodził obronną ręką.

ZOBACZ TAKŻE: „Będzie miał z czego płacić alimenty” – Marianna Schreiber uderza w Jakuba Rzeźniczaka!

W Ergo Arenie 28-latek stanie przed największym – przynajmniej na papierze – wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Czy Igor zdoła sprawić niespodziankę? Przekonamy się 11 maja!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis