MMA PLFAME MMAAdam z “Rolnik Szuka Żony” wyzywa Kruszwila na pojedynek w MMA. Za obrażanie Podlasia!

Adam z “Rolnik Szuka Żony” wyzywa Kruszwila na pojedynek w MMA. Za obrażanie Podlasia!

Foto: Fakt
Foto: Fakt

Czyżby Marek “Lord Kruszwil” Kruszel znalazł rywala na kolejną walkę w MMA? Wyzwanie rzucił mu bowiem… Adam Kraśko, były uczestnik popularnego programu “Rolnik szuka żony”.

47-letni Kraśko oprócz udział w reality show TVP jest znany również z udziału w programie rozrywkowym Celebiry Splash! emitowanym kilka lat temu na Polsacie, gdzie znani ludzie… wykonywali skoki do wody.

Kilka dni temu rolnik rzucił wyzwanie youtuberowi.

“Kruszwil mam nadzieję, że będziesz tak mocny, jak w gębie! Jak przegrasz, ja pokaże Ci Podlasie bez rzucania mięsem i szukania meneli.”

Na samej grafice zaś zamieszczony jest napis:

“Nędzny Lordzie Kruszwil, za obrażanie mojego Podlasia wyzywam Cię na pojedynek MMA!!!”

Kruszwil mam nadzieję, że będziesz tak mocny, jak w gębie! Jak przegrasz, ja pokaże Ci Podlasie bez rzucania mięsem i…

Opublikowany przez Adama Kraśkę Piątek, 10 stycznia 2020

Cała sprawa dotyczy filmu dotyczącego Podlasia jaki Kruszel jakiś czas temu zamieścił w sieci. Obraża on tam mieszkańców Podlasia czy też określa czteroramienny krzyż jako “taki design”. Szokujące jest to. iż film został zrealizowany na zlecenie Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Jak ustalił portal www.waszaturystyka.pl, youtuber otrzymał za niego 50 tysięcy złotych.

Film zniknął z oficjalnego kanału Kruszwila, lecz jak wiadomo nic w Internecie nie ginie.

Reupload filmu poniżej:

Od niedawna wiadomo, że popularny youtuber pojawi się na kolejnej gali. FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Czy wobec powyższych okoliczności jego rywalem zostanie Kraśko?