MMA PLNajnowszeHighleagueZrobiło się poważnie! Zdenerwowany Murański do Kwiecińskiego: Bardzo ciężkie konsekwencje!

Zrobiło się poważnie! Zdenerwowany Murański do Kwiecińskiego: Bardzo ciężkie konsekwencje!

Tu jest dalej mocna spina! Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżowego starcia Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” zapewnia, że bierze pod uwagę taką walkę w K-1, ale tylko na gołe pięści bądź w rękawicach MMA. Padły mocne słowa, bowiem ”Alanik” pojawił się wczoraj na linii podczas programu High League.

Murański

Kwieciński podczas FAME MMA 16 chciał wrócić na odpowiednie tory w starciu z Patrykiem ”’Bandurą” Bandurskim. Walka odbyła się w boksie w małych rękawicach. Kwieciński był na deskach, ale wstał i walczył do końca. ”Alanik” miał nawet swoje momenty w tym pojedynku. Było to jednak za mało, aby wygrać wspomniane starcie. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ostatecznie przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zrobiło się poważnie!

Wszystko po słowach Alana Kwiecińskiego podczas wczorajszego programu High League. Mateusz Murański w pewnym momencie był zdenerwowany i mocno odpowiedział ”Alanikowi”.

Alan Kwieciński: Po pierwsze zacznij szukać nowego klubu razem z tatusiem. Z każdego klubu jest gonione, z Trójmiasta już go gonią. Ojca pogonili, zaraz go pogonią.  

Mateusz Murański: Zdajesz sobie sprawę z wagi słów, które wypowiadasz? Bardzo ciężkie konsekwencje za tymi słowami idą. Naprawdę mówię teraz k***a całkiem serio! (…) Za te słówka będziesz odpowiedzialny.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis