MMA PLBoksZnany YouTuber jest przekonany, że pokonałby Tysona!

Znany YouTuber jest przekonany, że pokonałby Tysona!

Olajide William Olatunji (1-0) wierzy w siebie, ale to już przesada! Popularny youtuber jest przekonany, że pokonałby legendarnego Mike’a Tysona (50-6, 44 KO). 

Tyson

Tyson wraca dwudziestego ósmego listopada choć początkowo do wielkiego pojedynku miało dojść na początku września. Powodem zmiany jest dłuższy czas na promocję całego wydarzenia. Starcie z Royem Jonesem Jr. (66-9-1, 47 KO) jest zakontraktowane na osiem rund, a legendy włożą rękawice 12-uncjowe. Co ciekawe ich starcie pokazowe będzie normalnie punktowane.

”KSI” jest przekonany, że pokonałby Tysona!

Kogoś tu poniosło! Olajide William Olatunji jest przekonany o tym, że pokonałby legendarnego Mike’a Tysona (50-6, 44 KO). Popularny ”KSI” gwarantuje, że potrzebuje tylko kilku miesięcy treningów, aby tego dokonać.

Nikt mnie dotąd nie pokonał, bo miałem też przecież amatorską walkę. Wierzę, że mógłbym dziś pokonać Mike’a Tysona. Zresztą nie tylko ja, mój ostatni przeciwnik Logan Paul też mógłby go pobić.

Do debiutu 27-latka doszło w listopadzie poprzedniego roku. Jego starcie z Loganem Paulem w Los Angeles cieszyło się dużym zainteresowaniem. Pojedynek organizował przecież jeden z najlepszych promotorów bokserskich na świecie jakim bez wątpienia jest Eddie Hearn.

William leżał na deskach i to był kluczowy moment. Paul przy całej akcji uderzył w tył głowy rywala. Za to został mu odjęty punkt. Sędziowie ostatecznie punktowali niejednogłośnie (57:54, 56:55, 55:56) na stronę ”KSI”.

Zobacz także:

Błachowicz zdradził, kiedy zamierza bronić pasa! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz dokonał czegoś wielkiego. Polak zdradził, kiedy chciałby stanąć do pierwszej obrony

Haratyk domaga się walki o pas! Zostanie wysłuchany?

Mocna deklaracja Rafała Haratyka. Podopieczny Damiana Herczyka w ostatniej walce pokazał z kapitalnej strony

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis