MMA PLNajnowszeUFCZnamy zawodnika, który będzie backupem dla walki Edwards vs Covington na UFC 296

Znamy zawodnika, który będzie backupem dla walki Edwards vs Covington na UFC 296

To jest już oficjalna wiadomość! Znamy zawodnika, który będzie backupem dla walki o pas mistrzowski dywizji półśredniej Leon Edwards vs Colby Covington, która odbędzie się na gali UFC 296.

będzie backupem dla walki Edwards vs Covington

Zawodnik ten będzie pełnił rolę rezerwowego i wskoczy do walki wieczoru, jeśli któryś z zawodników main eventu będzie miał kłopoty zdrowotne.

Przypominamy, że gala UFC 296 odbędzie się już w ten weekend w Las Vegas.

Znamy zawodnika, który będzie backupem dla walki Edwards vs Covington na UFC 296

Zawodnikiem stanowiącym wsparcie dla UFC w przypadku kłopotów z main eventem gali UFC 296 będzie Belal Muhammad. Zawodnik ten w swojej ostatniej walce zdominował Gilberta Burnsa, zapewniając sobie rolę pierwszego pretendenta dla następnej walki o pas mistrzowski wagi półśredniej.

Co ciekawe Muhammad walczył już z zawodnikiem, który dzisiaj jest mistrzem wagi półśredniej. W 2021 roku zmierzył się bowiem z Leonem Edwardsem, a starcie to zakończyło się przedwcześnie po włożeniu palca w oko Anglika. Po tym faulu Edwards nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Przypominamy, że drugą walką o pas mistrzowski na gali UFC 296 będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi muszej między Alexandre Pantoją a Brandonem Royvalem.

Bachup do tego starcia stanowić będzie były mistrz tej dywizji wagowej Brandon Moreno.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis