MMA PLNajnowszeClout MMAHajto vs. Wawrzyniak walką wieczoru gali CLOUT MMA 3: Santa Clout. Hitowe starcie polskich piłkarzy już 29 grudnia

Hajto vs. Wawrzyniak walką wieczoru gali CLOUT MMA 3: Santa Clout. Hitowe starcie polskich piłkarzy już 29 grudnia

W piątek 29 grudnia odbędzie się CLOUT MMA 3: Santa Clout! W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch znakomitych polskich obrońców. Tomasz Hajto podejmie w klatce Jakuba Wawrzyniaka. Bilety na galę CLOUT MMA 3: Santa Clout są w sprzedaży na GoingApp.pl!

Hajto vs. Wawrzyniak

Czas na trzecią galę CLOUT MMA! Świąteczno-nowroczne wydarzenie odbędzie się już w piątek 29 grudnia w Warszawie. W karcie walk nie mogło zabraknąć głośnych sportowych nazwisk. Do klatki organizacji, którą dowodzą Lexy Chaplin i Sławomir Peszko, wraca Tomasz Hajto. Znakomity reprezentant Polski na pierwszej gali przegrał ze Zbigniewem Bartmanem i na koniec grudnia powalczy o pierwszą wygraną w przygodzie ze sportami walki.

To będzie starcie o miano najlepszego polskiego obrońcy w historii! Jego przeciwnikiem będzie inny etatowy kadrowicz Jakub Wawrzyniak. Uczestnik mistrzostw Europy z 2008, 2012 i 2016 roku wystąpił w narodowych barwach 49 razy. W klatce pojawi się po raz pierwszy.

– Kilka miesięcy temu sobie tego nie wyobrażałem, ale spróbowałem treningu sportów walki. To jest coś innego! Ekstremalny wysiłek. Co najważniejsze, znowu poczułem w sobie tę duszę. Po pierwszych zajęciach z trenerem poczułem, że znów jestem sportowcem – mówi Jakub Wawrzyniak przed debiutem.

To pierwsza z wielu emocjonujących walk, którą fani zobaczą na wyjątkowym, świąteczno-noworocznym wydarzeniu.

Gala CLOUT MMA 3: Santa Clout odbędzie się w piątek 29 grudnia w Studiu Polsatu. Sprzedaż biletów trwa na GoingApp.pl. Już niedługo ruszamy ze sprzedażą PPV wraz z nowym dostawcą StreamOnline.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis