MMA PLMMAZnamy szczegóły kolejnej walki Klaudii Syguły! Polka we wrześniu zawalczy w Szwajcarii

Znamy szczegóły kolejnej walki Klaudii Syguły! Polka we wrześniu zawalczy w Szwajcarii

Klaudia Syguła (5-1) doczeka się kolejnego zawodowego pojedynku. Polka szesnastego września wystąpi w Szwajcarii na gali MMA GP. 24-latka zmierzy się z Yulią Kutsenko (6-9).

Syguła

Co ciekawe w main evencie o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej zawalczy Yann Kouadja (8-5). Reprezentant Francji będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej przed czasem z Rafałem Kijańczukiem na gali KSW 68. Zadanie nie będzie łatwe, bowiem Kouadja zmierzy się z Mohamedem Siadem Maalem (11-5). 

Warto zaznaczyć, że w karcie walk pojawi się również nasz reprezentant Daniel Kolasiński. Polak zmierzy się z Brazylijczykiem – Jacsonem Carvalho (3-3-1). 

Syguła zawalczy w Genewie!

Klaudia Syguła (5-1) oficjalnie swój następny pojedynek stoczy szesnastego września na gali MMA GP, gdzie w Szwajcarii zmierzy się z byłą pretendentką do pasa Fight Exclusive Night – Yulią Kutsenko (6-9).

Przypomnijmy, że Polka miała zawalczyć w maju z Rizlen Zouak na gali Ares FC 15, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. Do walki z Kutsenko miało dojść już w lipcu, ale te starcie również nie doszło do skutku.

Syguła w poprzednim roku stoczyła dwie walki. Klaudia na gali Armia Fight Night 14 odnotowała bardzo ważne zwycięstwo, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonała Brazylijkę – Brenę Cardozo. W grudniu Klaudia zaś wystąpiła na gali FEN 43, gdy szybko, bo w niecałe dwie minuty zastopowała Anę Lobzhhanidze z Gruzji.

Kutsenko w naszym kraju może być kojarzona ze styczniem 2022 roku, gdy zawalczyła o pas Fight Exclusive Night. Yulia po trzech minutach została poddana z rąk Ekateriny Shakalovej. Warto zaznaczyć, że Rosjanka poza MMA również próbuje swoich sił w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis