MMA PLMurańskiZnamy przyczynę śmierci Mateusza Murańskiego! Udostępniono wstępne wyniki sekcji zwłok!

Znamy przyczynę śmierci Mateusza Murańskiego! Udostępniono wstępne wyniki sekcji zwłok!

Niestety, ale ostatni czas w świecie sportów walki zdominowała tragiczna informacja o śmierci sportowca i freak fightera – Mateusza Murańskiego. 29-latek niespodziewanie zmarł w środę w swoim domu w Gdyni. Teraz znamy już przyczynę jego śmierci.

Znamy przyczynę śmierci Mateusza Murańskiego

Świat freaków jest pogrążony w żałobie. Mateusz Murański był zawodnikiem, który walczył w organizacjach FAME MMA, High League czy Prime Show. Ale postawił także nogę w klatkach FEN-u czy MMA Attack.

Informacja o jego śmierci zmusiła m.in. organizację High League o przełożeniu I Konferencji Prasowej promującej marcową galę. Wszystko przez to, że nie wiadomo czy na karcie walk tej imprezy nadal będzie pojedynek ojca Mateusza – Jacka Murańskiego, który miał zmierzyć się z Marcinem Najmanem.

Znamy przyczynę śmierci Mateusza Murańskiego!

Teraz natomiast możemy potwierdzić przyczynę śmierci “Młodego Murana”.

Według informacji portalu SportoweFakty.wp.pl przyczyną śmierci sportowca była niewydolność krążeniowo-oddechowa, czyli stan, w którym organizm otrzymuje zbyt mało tlenu, by móc prawidłowo funkcjonować.

Na ten moment nie wiemy co dokładnie przyczyniło się do wystąpienia tej niewydolności.

Sekcja zwłok została przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Gdańsku i zostały tam pobrane próbki do badań toksykologicznych i histopatologicznych, dzięki którym powinniśmy poznać odpowiedź na pytanie o to, co spowodowało u Murańskiego niewydolność krążeniowo-oddechową.

Zobacz także:

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają! Widzieliście?

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Paweł Jóźwiak wściekły po wypowiedzi Skolima: Przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia! Co wy na to?

Konrad Skolimowski postanowił wstawić kolejny post w mediach społecznościowych. Tym razem freak fighter poruszył wczorajszą smutną informację o śmierci Mateusza Murańskiego. ”Skolim” zapewnił, że dla włodarzy najważniejsze są tak zwane ”dymy”. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem doszło do mocnej reakcji ze strony Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis