MMA PLNajnowszeBabilon MMAZnamy main event Babilon MMA 36! Adam Łaguna zmierzy się z Francuzem!

Znamy main event Babilon MMA 36! Adam Łaguna zmierzy się z Francuzem!

Dziesiątego czerwca w Ostrołęce odbędzie się gala Babilon MMA 36. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru. Młody prospekt wagi średniej Adam Łaguna (6-2) zmierzy się z reprezentantem Francji.

Łaguna

29-latek po trzech efektownych zwycięstwach został zauważony i dostał szansę w organizacji Babilon MMA. Swój debiut odnotował w listopadzie 2020 roku, gdy w drugiej odsłonie poddał (duszeniem zza pleców) Kamila Mękala. Łaguna szansę mistrzowską dostał po dwóch kolejnych zwycięstwach. Adam już w pierwszej rundzie odprawił z kwitkiem Mateusza Janura oraz Piotra Kalenika.

Łaguna w ostatnim swoim starciu zawalczył o pas mistrzowski w organizacji Babilon MMA. Łaguna w czerwcu na 28 edycji w Nowym Targu zmierzył się z Piotrem Wawrzyniakiem. Adam doznał drugiej zawodowej przegranej. Adam Łaguna już pod koniec pierwszej odsłony musiał uznać wyższość oponenta.

Znamy main event!

Dziesiątego czerwca w Ostrołęce odbędzie się gala Babilon MMA 36, a w walce wieczoru zobaczymy starcie Adama Łaguny (6-2) z Boubacarem Niakate (9-5).

Polsko-francuska walka w wadze średniej będzie główną atrakcją gali Babilon MMA 36, która odbędzie się 10 czerwca w Ostrołęce 💣

🇵🇱Adam Łaguna (6-2) 🆚 Boubakar Niakate (9-5) 🇫🇷

🎫 Bilety: EventimPolska

🖥️Transmisja: Super Polsat, Polsat Box Go, Polsat Sport Fight & Polsatsport.pl 📲

🔥 Polsko-francuska walka w wadze średniej będzie główną atrakcją gali Babilon MMA 36, która odbędzie się 10 czerwca w…

Posted by Babilon MMA on Thursday, April 27, 2023

38-latek jest przede wszystkim bardziej doświadczonym zawodnikiem MMA od naszego reprezentanta. Swój debiut zawodowy odnotował już w 2013 roku. Większość pojedynków toczył w ojczyźnie, a dokładnie w organizacji100% Fight. Niakate Warto zaznaczyć, że Francuz nie toczy pojedynków z mocną częstotliwością. Walkę w Polsce stoczy po prawie 2-letniej przerwie. Boubacar ostatni pojedynek odnotował w grudniu 2021 roku, gdy w 13 sekund zdemolował Konstantina Linnika.

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Gleba o sytuacji z Szeligą: Nie żałuje, ale było to niepotrzebne! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” swój debiut odnotuje na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Były zawodnik GROMDY w formule MMA zmierzy się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Główką” Głowackim. Walka odbędzie się już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis