MMA PLFAME MMAZnamy datę FAME MMA 8! Są pierwsze walki w rozpisce!

Znamy datę FAME MMA 8! Są pierwsze walki w rozpisce!

Foto: FAME MMA
Foto: FAME MMA

Znamy datę zorganizowania gali FAME MMA 8! O terminowych szczegółach kolejnej edycji gali freak fightów w rozmowie z portalem MMA.PL opowiedział jeden z właścicieli organizacji Krzysztof Rozpara.

Rozpara rozmawiał z dziennikarzem MMA.PL Adamem Lewickim, gdzie podsumował minioną galę FAME MMA 7 oraz zdradził co nieco na temat kolejnej edycji.

Znamy datę FAME MMA 8! Są pierwsze walki w rozpisce!

Według słów Krzysztofa Rozpary gala FAME MMA 8 odbędzie się najprawdopodobniej 21 listopada. Data ta nie jest jeszcze w stu procentach zaklepana, ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem to właśnie tego dnia dojdzie do kolejnej edycji gali poznańskiej organizacji.

“Ósma gala odbędzie się najprawdopodobniej 21 listopada. Liczyliśmy an to, że uda się wreszcie zrobić galę na dużym obiekcie z publicznością, ale szanse na to gwałtownie maleją. Myślę, że będzie to ponownie gala studyjna, ale to się rozstrzygnie w ciągu najbliższych dni czy tygodni.”

Cała rozmowa Adama Lewickiego z jednym z szefów FAME MMA do sprawdzenia poniżej:

Znamy także pierwsze szczegóły dotyczące rozpiski FAME MMA 8. W walce wieczoru zobaczymy nowy nabytek organizacji – youtubera Kacpra Blonskyego. Jego rywal na razie nie jest jeszcze znany.

Na FAME MMA 8 mają także wystąpić Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Marcin Najman. Ich walka jednak nie jest jeszcze w stu procentach potwierdzona, bowiem “El Testosteron” bierze także pod uwagę walkę z Popkiem Monsterem.

Pewna natomiast jest walka nowego nabytku FAME MMA – Piotra Szeligi z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Walka ta została już oficjalnie ogłoszona.

ROZPISKA FAME MMA 8:

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs. TBA

Pozostałe:
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Najman – walka niepotwierdzona, ale udział obu zawodników jest już zapowiedziany
Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak

Zobacz także:

Lew chciał oszukać Najmana przy zbiciu piątki! Trener Okniński przygotował taką niespodziankę

Dariusz “Lew” Kazimierczuk chciał oszukać Marcina Najmana już na początku walki na FAME MMA 7, przy zbiciu piątki przez zawodników. Taką taktykę ułatwiającą obalenie wymyślił “Lwowi” trener Mirosław Okniński.

Tymoteusz Łopaczyk przegrał na EMC 5! Nie wywalczy dużej gotówki!

Niestety, Tymoteusz Łopaczyk przegrał swoją walkę na gali EMC 5, która wczoraj odbyła się w Dusseldorfie. Polak przegrał pojedynek z faworyzowanym Ismailem Naudrievem.