MMA PLNajnowszeBraveZmieniono wynik ostatniej walki Pawła Kiełka! “Nie ma mowy o NC według zasad, ale…”

Zmieniono wynik ostatniej walki Pawła Kiełka! “Nie ma mowy o NC według zasad, ale…”

Zmieniono wynik ostatniej walki Pawła Kiełka (9-5-1) z Benoit Saint-Denisem (3-0), do której doszło w październiku na gali Brave CF 28 w Bukareszcie.

Zmieniono wynik ostatniej walki Pawła Kiełka!

Pierwotnie Polak wygrał to starcie przez TKO, ze względu na niedopuszczenie przeciwnika do kontynuowania pojedynku po drugiej rundzie.

Szerzej o walce Kiełek vs. Saint-Denis pisaliśmy w dniu gali BRAVE FC 28:

Okazuje się jednak, że wynik tej rywalizacji zmieniono na no-contest, o czym sam Kiełek poinformował za pośrednictwem swojegi facebookowego konta:

Siema wszystkim! Niestety werdykt zmieniony, oczywiście bez poinformowania nas o tym. Powód – kara za nie przedłużenie kontraktu 🤪 a tak serio, to podobno mój przeciwnik złożył protest, gdzie o ile się dowiedziałem to w 2 rundzie mogliśmy się zderzyć głowami, a to mogło wpłynąć na dalszy przebieg walki.. nie mnie to oceniać, ale były zakończone 2 rundy, wiec nie ma mowy o NC według zasad, ale prawda taka, ze jeśli organizacja chce zmienić wynik walki, to go zmieni 🙂 cos tam będziemy jeszcze próbować, ale jeśli tak to wyglada, to nie liczę na nic 🤪 BTW walka, w której teraz walczy była pierwotnie mi proponowana, ale już miałem dograny temat w PL, wiec odmówiliśmy i po tygodniu/dwóch zmiana na NC, po prawie 3 miesiącach od walki 😬 ŻYCIE!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis