MMA PLNajnowszeFENZmiana w rozpisce FEN 44 na nieco ponad tydzień przed galą

Zmiana w rozpisce FEN 44 na nieco ponad tydzień przed galą

Hubert Drzyzga (0-2) będzie rywalem Tomasza Ostrowskiego (0-1) podczas gali FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Arkadiusz Mruk nie wystąpi podczas tej edycji z powodu problemów zdrowotnych. To zmiana w rozpisce gali FEN 44 na nieco ponad dzień przed wydarzeniem.

Zmiana w rozpisce FEN 44

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

Drzyzga to 27-letni zawodnik reprezentujący Klub Shooters Konin. W karierze amatorskiej stoczył 26 pojedynków, z których 15 wygrał. W 2021 roku przegrał decyzją sędziowską z Łukaszem Nowakiem. Wcześniej, jeszcze na zasadach amatorskich, rozprawił się z Kamilem Soboniakiem. 28 stycznia Drzyzga zadebiutuje w FEN.

Ostrowski to 28-letni zawodnik trenujący na co dzień w klubie Samuraj Gym w stajni Artnox Fight Sport. “Ostry” wystąpił na gali Babilon MMA 28, gdzie na zasadach semi-pro zwyciężył Krzysztofa Pitonia. W czerwcu 2021 roku podczas Mistrzostw MMA Polska pokonał Jana Fankulewskiego. W karierze amatorskiej Ostrowski stoczył 12 walk, z których 10 wygrał. Podczas gali FEN 42 zadebiutował na zawodowstwie. W Ostrowie Wielkopolskim powalczy o pierwsze zwycięstwo.\

Zmiana w rozpisce FEN 44

Karta walk FEN 44:

83,9: Piotr Kuberski vs. Marcin Filipczak*
77,1: Kamil Kraska vs. Kamil Dołgowski
93,0: Bartosz Szewczyk vs. Marcin Łazarz
77,1: Jacek Jędraszczyk vs. Wawrzyniec Bartnik
91,0, K-1: Michał Grzesiak vs. Tymoteusz Lewandowski
120,2: Maciej Gąsiorek vs. Kacper Miklasz
77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Maciej Pacuła
61,2: Eryk Maj vs. Michał Musiał
83,9: Tomasz Ostrowski vs. Hubert Drzyzga

*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis