MMA PLNajnowszeDSFZłe wiadomości! DSF Kickboxing Challenge odwołuje galę w Moskwie

Złe wiadomości! DSF Kickboxing Challenge odwołuje galę w Moskwie

Polska organizacja produkująca walki w kickboxingu – DSF Kickboxing Challenge odwołało swoją zagraniczną galę, planowaną w Moskwie. Impreza ta miała odbyć się we współpracy z lokalną organizacją, ale jak się okazuje, z tego wszystkiego wyszły nici.

Złe wiadomości! DSF Kickboxing Challenge odwołuje galę w Moskwie
Foto: Fot.: DSF Kickboxing Challenge

Gala DSF Kickboxing Challenge miała odbyć się 21 czerwca w stolicy Rosji, ale jak czytamy w oświadczeniu organizacji Słowomira Duby zostaje ona odwołana z powodu “potrzeby wdrożenia zmian organizacyjnych oraz poukładania spraw bieżących.”

Pełne oświadczenie DSF Kickboxing Challenge poniżej:

“Z przykrością informujemy, że planowana w najbliższym czasie gala DSF Kickboxing Challenge w Moskwie zostaje odwołana. Decyzja o odwołaniu zaplanowanego wydarzenia podyktowana jest potrzebą wdrożenia zmian organizacyjnych oraz poukładania spraw bieżących.

Konstruujemy nowy plan organizacyjny federacji, którego głównym założeniem jest ułożenie adekwatnej częstotliwości imprez do zapotrzebowania rynku sportów walki.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja biorąc pod uwagę to ile do tej pory udało nam się wspólnie zrobić dla tej pięknej dyscypliny jaką jest kickboxing zostanie odebrana ze zrozumieniem. Jednocześnie zapewniamy, że DSF Kickboxing Challenge nadal będzie promować kickboxing w jego najlepszej postaci oraz tworzyć piękne widowiska sportowe z najlepszymi zawodnikami z całego świata. Jesteśmy największą federacją kickboxingu w Polsce, dlatego czujemy wielką odpowiedzialność za popularyzację tego sportu oraz jego bohaterów.

DSF Kickboxing Challenge”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis