MMA PLDSFNa gali DSF 22: Droga Wojownika odbędzie się mecz Polska vs. Niemcy. W jakim składzie wystąpią Polacy?

Na gali DSF 22: Droga Wojownika odbędzie się mecz Polska vs. Niemcy. W jakim składzie wystąpią Polacy?

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja gali DSF. Tym razem wydarzenie nosi nazwę “Droga Wojownika”. Wzięła się ona od popularnego kawałka rapera “Jurasa”, który również wystąpi tego wieczoru. Oprócz tego w ringu zobaczymy starcie dwóch mistrzów, a wszystko poprzedzi mecz K1 Polska vs. Niemcy.

DSF 22 Polska niemcy

Już 26 kwietnia w Nowym Sączu odbędzie się kolejna gala DSF Kickboxing Challenge. Wydarzenie napędza ciekawie zapowiadający się pojedynek dwóch czempionów. Mistrz federacji DSF skrzyżuje rękawice z najlepszym kickbokserem FEN w tej samej kategorii wagowej. Starcie rozstrzygnie wszelkie wątpliwości i dowiemy się kto jest najlepszym polskim półśrednim kickboxerem.

🔥🔥🔥🇵🇱 MISTRZOWSKIE STARCIE dwóch najlepszych zawodników wagi półśredniej w Polsce!👑MISTRZ DSF vs 👑MISTRZ FEN już na…

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Emocji na pewno nie zabraknie także w co-main evencie. Toczący walkę na własnym terenie – sportowa ikona miasta Nowy Sącz Rafał Dudek stanie do walki ze znanym raperem i utytułowanym kickboxerem Jerzym “Jurasem” Wrońskim.

🔥🥊 Dwie legendy staną naprzeciw siebie już na gali DSF 22: Droga Wojownika I Nowy Sącz, 26 kwietnia 2019!💪 Sportowa…

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Wtorek, 9 kwietnia 2019

To nie koniec wrażeń. Główne wydarzenia wieczoru poprzedzi między innymi mecz K1 Polska vs. Niemcy. W wadze ciężkiej nasz kraj będzie reprezentował Mateusz Duczmal, w starciu dywizji do 75 kg w ringu zobaczymy Piotra Sokoła. Natomiast w limicie do 71 kg swoją meczową walkę stoczy Tomasz Brotoń.

💪 Reprezentacja Polski na mecz K-1🇵🇱POLSKA vs 🇩🇪NIEMCYMateusz Duczmal I Piotr Sokół K-1 I Tomasz BrotońDSF 22: Droga Wojownika I Nowy Sącz, 26 kwietnia 2019Bilety na DSFTicket.com I Transmisja w TVP Sport

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Jednak 26 kwietnia w Nowym Sączu na kibiców będzie czekać więcej atrakcji. Bilety na dostępne na stronie DSFTicket.com. Transmisja w TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis