MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipDobre wieści dla kibiców Marcina Różalskiego! Menadżer zabrał głos w sprawie jego przyszłości

Dobre wieści dla kibiców Marcina Różalskiego! Menadżer zabrał głos w sprawie jego przyszłości

Jeśli myśleliście, że sportowa kariera Marcina Różalskiego (7-4) już się zakończyła, to jesteście w błędzie. “Różal” coraz poważniej myśli o powrocie do startów, a jego menadżer Artur Ostaszewski z grupy Shoker MMA potwierdził właśnie, że w 2020 roku najprawdopodobniej zobaczymy go ponownie w walce!

Foto: facebook.com/kruksdifferent

Różalski pozostaje nieaktywny w zawodowych startach od kwietnia 2018 roku, kiedy to na gali DSF Kickboxing Challenge pokonał decyzją jedną z legend K-1 Petera Grahama. Wcześniej “Różal” był jedną z głównych twarzy Federacji KSW, gdzie miał długą karierę zwieńczoną zdobyciem pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej.

Po ten laur “Różal” sięgnął w maju 2017 roku, kiedy to w 16. sekund znokautował Fernando Rodriguesa Juniora na gali KSW 39: Colosseum, która odbyła się na Stadionie Narodowym.

Jak natomiast wygląda najbliższa przyszłość Różalskiego?

Jego menadżer, właściciel grupy promotorskiej Shoker MMA, Artur Ostaszewski goszcząc w audycji “Jurasówka” w Newonce Radio przekazał informację, że “Różal” na 99% pojawi się w tym roku w klatce lub ringu.

Niestety, ale Ostaszewski nie zdradził czy będzie to walka w MMA, K-1 czy może starcie na gołe pięści, ale możemy już teraz szykować się na powrót Marcina Różalskiego do startów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis