MMA PLNajnowszeBellatorZjawiskowa ”Pantera” stoczy piątą walkę w Bellatorze! Zachwyca umiejętnościami i urodą

Zjawiskowa ”Pantera” stoczy piątą walkę w Bellatorze! Zachwyca umiejętnościami i urodą

25-letnia Diana Avsaragova (6-0) to bez wątpienia duży prospekt w MMA. ”Pantera” z piątku na sobotę stoczy swój piąty pojedynek w czołowej organizacji Bellator. Rosjanka zachwyca umiejętnościami w klatce, ale również swoją urodą.

Avsaragova

W main evencie gali Bellator 298 zobaczymy ciekawe starcie w wadze półśredniej pomiędzy Loganem Storleyem (14-2), a Brennanem Wardem (17-6). Storley będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej walce o pas. Ward aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu.

Ward postawił na MMA, ponieważ wcześniej zmagał się z potwornymi problemami.

MMA było łatwym sposobem na dużą kasę i pozwoliło mi wieść szalone, lekkomyślne życie. Mogłem non stop podróżować, imprezować i się narąbać. Przez kilka ostatnich lat kariery nawet nie trenowałem. Zwykle to wyglądało tak, że podpisywałem kontrakt na walkę, imprezowałem, a potem po prostu zjawiałem się na miejscu i walczyłem (…) Po prostu nie było mnie już w klatce. Ani mentalnie, ani fizycznie. Podchodziłem do tego na zasadzie – jak wygram to wygram, jak przegram to przegram. Miałem niesamowitą szansę zarabiać dobre pieniądze i występować w ogólnokrajowej telewizji, ale codziennie wciągałem kreski i chlałem. Nie byłem w stanie przekonać już nawet siebie, że zasługuję na wygraną. Ta świadomość dawała w kość.

Cały artykuł o historii Brenna Warda zobaczycie [TUTAJ]

W tak zwanym co-main evencie Valentin Moldavsky (11-3) podejmie niepokonanego Steve Mowry (10-0-1).

To będzie już piąta walka!

Diana Avsaragova (6-0) z piątku w Stanach Zjednoczonych stoczy swój piąty pojedynek w organizacji Bellator. Na 298 edycji zmierzy się z rodaczką Justine Kish (8-6).

Avsaragova udowodniła, że ma naprawdę duży potencjał i warto na nią stawiać. Ponadto 25-latka poza umiejętnościami zachwyca również swoją urodą.

Avsaragova swój debiut w Bellatorze odnotowała w kwietniu 2021 roku, gdy po 29-sekundach odprawiła Tarę Pagano. Następne trzy zwycięstwa Diany to ważne doświadczenie, bowiem wszystkie zakończyły się zwycięstwem po całym dystansie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis