MMA PLKSWGrove apeluje o pomoc po pożarach na Hawajach: Miasto które liczyło setki lat znikło w chwilę!

Grove apeluje o pomoc po pożarach na Hawajach: Miasto które liczyło setki lat znikło w chwilę!

Kendall Grove (24-19) apeluje i prosi o pomoc po ostatnich wielkich pożarach na Hawajach. Były zawodnik UFC i KSW nie ucierpiał, lecz w pożarze w Lahainie społonął dom jego teściów.

Grove

Niestety na Hawajach przedstawiciel administracji informuje o 101 zabitych i 2700 zniszczonych budynkach.

40-latek niespodziewanie powróci do polskiej organizacji po latach. Było to starcie rewanżowe z Michałem Materlą. ”Cipoa” wystąpił przed własną publicznością w Szczecinie podczas XTB KSW 78. Podopieczny Piotra Bagińskiego w początkowej fazie pojedynku miał naprawdę duże problemy. Ostatecznie Materla w drugiej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem.

Grove apeluje!

Kendall Grove (24-19) w rozmowie z MMAJunkie wyjawił jak wygląda aktualnie sytuacja Lahainie oraz na Maui. Były zawodnik UFC i KSW apeluje o pomoc.

Dziwnie jest to oglądać, naprawdę wygląda to tak jak apokaliptyczne miasto. Wciąż można dostrzec miejsca, w których były ciała na drodze, które uprzątnięto. Pożar był szalony, wiatr wiał z prędkością 60 mil na godzinę, miasto które liczyło setki lat znikło w momencie, dosłownie w chwilę. To jest wielka tragedia, wciąż nie potrafię tego wszystkiego pojąć. Jako Hawajczycy chcemy wspólnymi siłami to przetrwać (…) Potrzebujemy waszej pomocy, każdego z was. Każdy kto ma taką możliwość, proszę was o dotacje na rzecz Czerwonego Krzyża i innych dużych organizacji charytatywnych. Możecie wspierać poszczególne rodziny, powstał nawet system umożliwiający ‘adopcję’ rodziny. Wybieracie jedną i możecie im pomóc. Znajdziecie zbiórki na GoFundMe, a także w innych miejscach. Musimy zebrać się wszyscy, po prostu jako ludzie i wzajemnie sobie pomóc, ponieważ Maui się wykrwawia. Jeśli jesteście turystami, jeśli nas odwiedzaliście i podobało się wam tutaj błagam was pomóżcie rodzinom w potrzebie, pomóżcie nam odbudować to miejsce

Kendall Grove w swojej karierze miał szansę bić w największych organizacjach na świecie. 40-latek w UFC stoczył trzynaście walk z czego siedem zwyciężył. W swojej zawodowej karierze krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Alan Belcher, Jorge Rivera, Mark Munoz, Demian Maia, Derek Brunson, Mamed Khalidov czy Alexander Shlemenko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis