MMA PLMurańskiZawodowiec nawołuje do starcia z Mateuszem Murańskim: Idealną decyzją będzie wyzwać do walki tą ciotę!

Zawodowiec nawołuje do starcia z Mateuszem Murańskim: Idealną decyzją będzie wyzwać do walki tą ciotę!

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie nie brakuje chętnych do pojedynku z Mateuszem Murańskim. ”Muran” nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zawalczyć w pro sportowej organizacji. Tym razem w mediach społecznościowych wyzwanie postanowił mu rzucić zawodowiec – Mateusz Pogudz (5-5).

Przypomnijmy, że Murański już dwudziestego listopada wraca do klatki FAME MMA. Podczas 12 edycji dojdzie do wyczekiwanego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. Ich pierwsze starcie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie. Tu jest do wyjaśnienia prawdziwy konflikt.

Pogudz: Chciałeś sportową walkę to ja Ci ją zagwarantuję!

Mateusz Pogudz (5-5) w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Mateusza Murańskiego.

Chcecie tej walki ?Jestem w stanie zażegnać konflikt pomiędzy Jackiem Murańskim a Mirek Okniński ,ponieważ nie chce stanąć i bić dziadka z legend bez pokrycia robiąc mu krzywdę za brak szacunku do prekursora MMA w Polsce .Tylko idealną decyzją będzie wyzwać do walki tą zwykłą ciotę synka Mateusza Murańskiego. Także patrz uważnie cioto bez pokrycia i zawalcz ze mną na jakiejkolwiek gali,chciałeś sportową walkę po walce z Tanculą to ja ci ją zagwarantuję,7 lat nie walczyłem,jestem po mocnych przejściach, jesteśmy aktualnie na podobnym poziomie sportowym ,mamy te same warunki fizyczne i taką sama wagę. Zestawienie najbardziej kontrowersyjnego i znienawidzonego zawodnika MMA z 2009 roku czyli mnie kontra najbardziej znienawidzona kontrowersyjna osoba zawodnik roku 2021 czyli Mateusz Murański ! Zrobię taki rozpierdol w mediach i naturalny dym , że ludzie zapamiętają to zestawienie na długie lata ! Rajdujcie to i udostępniajcie niech się zrobi naprawdę gorąco już ja o to zadbam !;)

Chcecie tej walki ?Jestem w stanie zażegnać konflikt pomiędzy Jackiem Murańskim a Mirek Okniński ,ponieważ nie chce…

Posted by Mateusz Pogudz on Friday, November 12, 2021

33-latek ostatni zawodowy pojedynek stoczył w 2016 roku. Pogudz podczas gali Legion Fight Night w pierwszej rundzie zastopował Konrada Chałkę.

Zobacz także:

Michael Chandler ma założone 22 szwy na twarzy! To efekt walki z Justinem Gaethje na UFC 268 [WIDEO] Widzieliście?

Były mistrz wagi lekkiej Bellatora i jeden z najlepszych w swojej dywizji wagowej na świecie – Michael Chandler ma założone 22 szwy na twarzy po swojej ostatniej walce!

Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą! Te podał mu Mirosław Okniński! Co wy na to?

Wygląda na to, że Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą na minionej gali UFC 267 w Abu Dhabi, gdzie stracił pas mistrzowski wagi półciężkiej odklepując duszenie zapięte przez 42-letniego Brazylijczyka.