MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą! Te podał mu Mirosław Okniński!

Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą! Te podał mu Mirosław Okniński!

Wygląda na to, że Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą na minionej gali UFC 267 w Abu Dhabi, gdzie stracił pas mistrzowski wagi półciężkiej odklepując duszenie zapięte przez 42-letniego Brazylijczyka.

Jan Błachowicz

Polak w licznych wywiadach po tej gali przyznaje, że nie analizował jeszcze przyczyn porażki z Teixeirą, bo jego zdaniem zrobił wszystko, co trzeba było zrobić, by do tej walki należycie się przygotować.

Z pomocą Błachowiczowi przychodzi trener Mirosław Okniński, który w mediach społecznościowych przedstawił powody porażki byłego już mistrza wagi półciężkiej.

Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą! Te podał mu Mirosław Okniński!

“Lezal jak placek. Wczoraj był dzień Niepodległości Było pełno flag temu człowiekowi blisko do szwagra.Zgadnijcie kto ?” – zaczął Okniński.

Potem przedstawił jak z jego perspektywy wygląda życie sportowca na przykładzie Jana Błachowicza:

“Życie Sportowca jest ciężkie.Idziesz po pas masz ciężko Zdobędziesz pas masz jeszcze ciężejWizyta u Pana Premiera Sponsorzy Prawica Popiera Mistrza jest twarzą wojska.Bronisz pasa masz jeszcze ciężej grasz w filmie u znanego opozycyjnego reżysera spotykasz się z Panem Prezydentem Warszawy i idziesz do TVN.Kurwa kiedy ty masz trenować.”

Później trener Akademii Sportów Walki Wilanów przedstawił powody porażki z samym Teixeirą:

Trenerów masz za kolegów, sparing partnerów nie masz.Bardzo dużo kasy brak głodu walki brak psychy wojownika wojownik najedzony dobry człowiek Ale słaby wojownik bez motywacji.” Czestujesz przeciwnika piwkiem kumplujesz się.Ja człowiek żenujący oglądam walkę obronę pasa i co widzę nasz bohater leży i oddaje walkę. Liczyłem na Ciebie choć jest rywalizacja między klubami.Myslalem że wygrasz i pokażesz Polska siłę pokazałeś jak Polak potrafi spierdolic jak jest na szczycie.”

Na końcu wpisu, Okniński przyznał, że Michał Oleksiejczuk w każdej chwili jest gotowy pokonać Błachowicza w oktagonie:

“Kiedy chcesz Michał Oleksiejczuk pokaże Ci Polska dumę i Polska siłę.Michał dziś by cię wyjaśnił.”

Lezal jak placekWczoraj był dzień Niepodległości Było pełno flag temu człowiekowi blisko do szwagra.Zgadnijcie kto…

Posted by Mirek Okniński on Friday, November 12, 2021

Zobacz także:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis