MMA PLNajnowszePiotr SzeligaZawodnik WOTORE mocno o Szelidze: To jest zwykły buc i c**j! Myśli, że coś potrafi!

Zawodnik WOTORE mocno o Szelidze: To jest zwykły buc i c**j! Myśli, że coś potrafi!

Piotr Więcławski na kanale organizacji WOTORE w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Zawodnik walczący na gołe pięści wspomniał o sytuacji, która miała mieć miejsce na jednych z targów kulturystycznych.

Szeliga

Więcławski najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego października na gali WOTORE 6. Warto dodać, że jego rewanż z Denisem Labrygą będzie main eventem. Ich pierwsze starcie dostarczyło kibicom dużo emocji.

Na tej samej gali zobaczymy kolejny pojedynek Marcina Najmana. ”El Testosteron” w końcu zmierzy się z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. O tym starciu mówi się już od dłuższego czasu.

Zawodnik WOTORE: Dziwie się, że w ogóle ktoś chce z nim rozmawiać!

Piotr Więcławski w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Zawodnik walczący na gołe pięści postanowił wspomnieć o pewnej sytuacji…

Najchętniej bym chciał dostać Piotra Szeligę. Tej parówy to nie cierpię. Kiedyś na targach kulturystycznych go spotkałem. Byłem kiedyś trenerem personalnym. Miałem z nim taką sytuację – sylwetkę miał dobrą, chciałem z nim pogadać, można powiedzieć, że mnie spławił i zdenerwował tą sytuacją. Od tej pory widzę, że to jest zwykły buc i c**j i tyle. Pruje się do wszystkich, myśli, że coś potrafi. Nikt nie chce się z nim bić, ja się nie dziwie. Dziwie się, że w ogóle ktoś chce z nim rozmawiać.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Chuzhigaev odmówił walki? Narkun: Bał się konfrontacji ze mną! Wiedział, że to się skończy w 1 rundzie!

Tomasz Narkun (18-5) w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyjawił, że była szansa na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). ”Żyrafa” zapewnia, że aktualny mistrz KSW bał się drugiego starcia i po prostu odmówił.

“Jak spędziłbyś dzień gdybyś przez 24 godziny był Marcinem Najmanem?” – kontrowersyjna odpowiedź Pawła Jóźwiaka!

Ich walka odbędzie się już 21 października w organizacji WOTORE. Choć formuła walki na razie nie jest jeszcze do końca znana, to Marcin Najman i Paweł Jóźwiak już zaczynają ją promować. Prezes FEN na przykład udzielił kontrowersyjnej odpowiedzi na pytanie co by zrobił, gdyby przez 24 godziny był Marcinem Najmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis