MMA PLCiekawostkiZawodnik UFC zebrał 10 tysięcy dolarów na pomoc dla rodziny po aresztowaniu Caina Velasqueza

Zawodnik UFC zebrał 10 tysięcy dolarów na pomoc dla rodziny po aresztowaniu Caina Velasqueza

Piękny gest jednego z zawodników UFC! Derek Brunson zebrał 10 tysięcy dolarów dla rodziny Caina Velasqueza, która na ten moment pozostała bez ojca.

pomoc dla rodziny po aresztowaniu Caina Velasqueza

Velasquez bowiem dopuścił się samosądu na potencjalnym pedofilu, który wielokrotnie miał molestować jego córkę.

Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Wiemy dlaczego Cain Velasquez chciał zastrzelić człowieka! Są przerażające szczegóły!

Zawodnik UFC zebrał 10 tysięcy dolarów na pomoc dla rodziny po aresztowaniu Caina Velasqueza

Po aresztowaniu Velasqueza, społeczność mieszanych sztuk walki zaczęła wyrażać gesty solidarności z Amerykaninem meksykańskiego pochodzenia.

Niektórzy zamieszczali wpisy w mediach społecznościowych, inni poszli w pomocy dalej. Jedną z tych właśnie osób, które poszły dalej jest Derek Brunson. W swoim sklepie internetowym ruszył ze sprzedażą koszulek z pozytywnym przesłaniem dla Caina Velasqueza. Po zaledwie dwóch dniach nakład się rozszedł, a całość zysku przeznaczył dla rodziny Velasquezów:

Napisał on na Twitterze:

“Jako ojciec wiem co czujesz Cain. Społeczność MMA staje za Tobą! 10 tysięcy dolarów w dwa i pół dnia zostaje wysłanych do jego żony!”

Zobacz także:

Rafał Kijańczuk poznał rywala na debiut w KSW. To będzie starcie specjalistów od nokautów!

Wiadomo już z kim Rafał Kijańczuk (10-4) zmierzy się w swojej pierwszej dla Federacji KSW. Przeciwnikiem Polaka będzie reprezentant Francji Yann Kouadja (8-4).

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis