MMA PLNajnowszeMMAZawodnik poddał samego siebie! Zaskakująca sytuacja na gali w Brazylii! [WIDEO]

Zawodnik poddał samego siebie! Zaskakująca sytuacja na gali w Brazylii! [WIDEO]

Jak widać takie sytuacje się zdarzają, ale nie są codziennością. Do zaskakującej sytuacji doszło w niedzielę na gali Fight Music Show: Fight Night 2 w Brazylii. Zawodnik poddał… samego siebie!

Brazylia

Była to gala, na której zobaczyliśmy dużo walk w formule MMA i K-1. Dzieć walk z czego tylko jeden reprezentant Brazylii przegrał w walce z obcokrajowcem. 

W main evencie w formule K-1 widzieliśmy starcie Brazylia-Brazylia, w którym Dioginis Souza niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Otacillio de Oliveirę. Z 9 walk pięć zakończyła się przed czasem.

Ciekawie prezentuje się zawodniczka wagi muszej – Nicolle Caliari (7-2), która odnotowała trzecie zwycięstwo z rzędu i niewykluczone, że już niebawem dostanie szansę chociażby w Contender Series. Brazylijka w drugiej rundzie poddała rodaczkę Daniele Antonelli.

Niecodzienna sytuacja!

Taka też miała miejsce w niedzielę na gali Fight Music Show: Fight Night 2. W wadze lekkiej doszło do starcia Yana N’Tchala (10-1) z Luizem Claudio (4-3-1). 

Zawodnik gospodarzy pracował nad zapięciem dźwigni na kostkę rywala. Zrobił to w zły sposób, bowiem splotła się również jego noga. W pewnym momencie Luiz z grymasem bólu odklepał.

Cała sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis