MMA PLGROMDARemi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Zawodnik organizacji GROMDA – Remi Gruchała pokazuje dramatycznie wyglądającą twarz po wczorajszej gali GROMDA 9. “Remi” wystąpił w walce określanej jako super fight. Jego rywalem był Piotr “Diabełek” Czajko. Ich pojedynek był pełen emocji, a jeszcze więcej w nim było krwi.

GROMDA 9

Gala GROMDA 9 była pełna niesamowicie krwawych pojedynków, co zresztą kibice walk na gołe pięści lubią najbardziej. Jednak walka Remi vs Diabełek przeszła samą siebie!

Gruchała w tej walce przegrywał, zaliczył nawet nokdaun ale zdołał odwrócić sytuację. W drugiej rundzie wygrał pojedynek dzięki swojej kondycji.

Tak opisywaliśmy walkę Remi vs Diabełek na GROMDA 9 -> GROMDA 9: Zalany krwią Remi pokonał potwornie zmęczonego Diabełka

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Teraz natomiast możemy zobaczyć jak dzień po gali wygląda twarz jednego z uczestników wspomnianego pojedynku, a mianowicie – Remi Gruchały.

Zawodnik ten opublikował w mediach społecznościowych obrażenia, jakich nabawił się wczoraj w ringu.

Czy po obejrzeniu tych zdjęć dalej chcesz zostać zawodnikiem sportów walki?

Zobacz także:

Szef GROMDA komentuje zamieszanie przy walce Załęcki-Kubiszyn! Widzieliście?

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował zamieszanie, które powstało na ostatniej gali High League 3. Ostatecznie Ergo Arenie nie doszło do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Szulakowski o zarobkach w PRIME: Jeszcze takiej propozycji nie dostałem od nikogo! Co wy na to?

Grzegorz Szulakowski już dziewiątego lipca wraca do klatki. Popularny ”Szuli” w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Normanem Parke. Szulakowski w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jeszcze nigdy nie dostał tak dobrej oferty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis