MMA PLNajnowszeFAME MMAZawodnik FAME MMA zdradził swoją wypłatę! Jest to ogromna kwota!

Zawodnik FAME MMA zdradził swoją wypłatę! Jest to ogromna kwota!

Mikołaj Tylko na swoim kanale odpowiadał na pytania widzów/fanów. ”Konopskyy’ zdradził jaką wypłatę dostał za swój debiut w organizacji FAME MMA.

Konopskyy

Jest to polski Youtuber, który nagrywa filmy dotyczące newsów z całego świata. Jego filmy cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Swój debiut Mikołaj Tylko odnotował pod koniec sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi. ”Konopskyy” był spisywany na straty przed walką z Marcinem ”Xayoo” Majkutem. Mikołaj zdecydowanie zaskoczył rywala i publiczność. Był naprawdę blisko, aby wygrać ten pojedynek. Tylko miał swoje momenty, a ”Xayoo” był zdecydowanie zaskoczony postawą przeciwnika. Majkut przetrwał ciężkie chwile i ostatecznie wygrał decyzją sędziów. Warto zaznaczył, że była to walka w formule K-1.

Konopskyy: Tam są naprawdę niebotyczne stawki!

Mikołaj Tylko został zapytany o kwotę, którą dostał za swój debiut w organizacji FAME MMA.

– Czy za walkę z Xayoo dostałeś więcej niż 250 tysięcy?

Nawet dwa razy więcej, ale to chyba nie jest tajemnicą jakie są stawki w FAME MMA i ogólnie w tych wszystkich freakowych federacjach, więc kasa jest ogromna. Zresztą jak FAME sprzedaje co galę po 500 tysięcy PPV, to sobie policzcie 500 tys razy te 30 zł. Tam są naprawdę niebotyczne stawki, ale mimo wszystko nie wiem czy bym wziął drugą walkę. Chyba, że byłaby bardzo atrakcyjna, z jakimś ciekawym przeciwnikiem. Strasznie się trzeba temu poświęcić w sensie zaniedbujecie swój kanał. Ja na przykład w miesiącu swojej walki bardzo zaniedbałem swój kanał – chyba wrzucałem jeden odcinek tygodniowo – co na mnie jest mega słabo. Ciężko pogodzić te treningi, nagrywanie, prowadzenie tego wszystkiego, więc raczej na drugą walkę jakoś się nie przymierzam. 

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis