MMA PLUFCZawodnik Ankosu Poznań zawalczy na numerowanej gali UFC 280! Znamy szczegóły!

Zawodnik Ankosu Poznań zawalczy na numerowanej gali UFC 280! Znamy szczegóły!

Nie tak dawno pisaliśmy o sukcesie Slima Trabelsiego, a teraz oficjalnie możemy ogłosić, że został on nowym nabytkiem UFC w wadze ciężkiej. Ponadto znamy szczegóły debiutu zawodnika Ankosu Poznań. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wystąpi na numerowanej gali UFC 280.

Slim

Warto zaznaczyć, że nie będzie, to jedyny podopieczny Kościelskiego, który wystąpi w Abu Zabi. Mowa o starciu w wadze średniej, gdzie zobaczymy Makhmuda Muradova (25-7). Doświadczony zawodnik z Uzbekistanu podejmie Caio Borralho (12-1).

Slim zaś podpisanie kontraktu z największą organizacją na świecie zapewnił sobie po ostatnim starcie. Wojownik z Tunezji zdobył pas organizacji Ares FC. Na ósmej edycji w Paryżu w drugiej odsłonie skradł zero z rekordu Azamata Nufitillaeva (12-1-1).

Mick Maynard był pod wrażeniem!

Znamy szczegóły!

Slim Trabelsi (5-0) swój debiut w największej organizacji na świecie odnotuje dwudziestego drugiego października na numerowanej gali UFC 280 w Abu Zabi. Przeciwnikiem reprezentanta Ankosu Poznań będzie Parker Porter (13-7).

37-latek na swoim koncie ma już pięć walk w amerykańskim gigancie. W ostatnim czasie Porter miał niezłą passę, bowiem pewnie na punkty pokonał Joshna Parisiana, Chase’a Shermana oraz Alana Baudota. Ostatni start Amerykanin odnotował pod koniec maja, gdy musiał uznać wyższość Jailtona Almeidy.

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga nie zamierza odpuścić! Polski przedsiębiorca, wideobloger, a także działacz polityczny poinformował w mediach społecznościowych, że wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA!

Chimaev specjalnie nie zrobił wagi przed UFC 279? Dana White: Temu, który tak twierdzi trzeba przebadać głowę

Czy Khamzat Chimaev specjalnie nie zrobił wagi przed minioną gala UFC 279, na której to pierwotnie miał zmierzyć się z Natem Diazem? W sieci pojawiają się bowiem teorie spiskowe sugerujące, że Czeczen na polecenie UFC nie ścinał do końca wagi, by do starcia z Diazem finalnie nie doszło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis