MMA PLNajnowszeUFCZawodniczka UFC ze zdjęć na OnlyFans zarobiła więcej niż za walkę w oktagonie: Zarobiłam na samochód!

Zawodniczka UFC ze zdjęć na OnlyFans zarobiła więcej niż za walkę w oktagonie: Zarobiłam na samochód!

Zawodniczka największej organizacji MMA na świecie Ailín Pérez była gościem, choć dla niektórych środowisk “gościnią” w programie The MMA Hour, gdzie zdradziła, że ze zdjęć opublikowanych na portalu OnlyFans zarobiła więcej niż za ostatnią walkę w oktagonie UFC!

Zawodniczka UFC ze zdjęć na OnlyFans zarobiła więcej

Perez w swoim ostatnim pojedynku w UFC, który miał miejsce w miniony weekend zmierzyła się z Lucie Pudilovą, którą pokonała decyzją sędziów, odnosząc już drugą wiktorię w oktaognie z rzędu.

Według oficjalnych źródeł, Perez za to zwycięstwo zgarnęła około 24 tysiące dolarów.

Zawodniczka UFC ze zdjęć na OnlyFans zarobiła więcej niż za walkę w oktagonie

Zawodniczka z Argentyny w programie The MMA Hour przyznała natomiast, że dużo więcej pieniędzy niż z walki w UFC, zarobiła dzięki swojej aktywności na portalu OnlyFans. I to w jeden tydzień!

“Licząc od zeszłego czwartku do dzisiaj, czyli tydzień czasu, to zarobki z OnlyFans przekroczyły 30 tysięcy dolarów. Korzystam z tego portalu, bo zarabiam tam pieniądze. Zarobiłam dzięki temu na samochód.

Jestem w UFC, bo kocham walczyć. To wyzwanie, które postawiłam sobie w życiu i je realizuję. Ale zarabiam też na OnlyFans i nie mam z tym problemu.”

Sama zawodniczka nie ukrywa, że ma nadzieję, iż nowy kontrakt z UFC, który nieuchronnie się zbliża, zwiększą jej wynagrodzenie za prezentowanie swoich umiejętności w klatce:

“Mam nadzieję, że po przedłużeniu kontraktu, który niedługo się kończy, będę mogła zwiększyć swoje wynagrodzenie za walki. Mam nadzieję, że będę miała większe wypłaty.”

Większe wypłaty jednak nie oznaczają braku aktywności zawodniczki na OnlyFans, gdzie nadal zamierza rozwijać swój profil.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis