MMA PLBabilon MMAZawodnicy MMA zostaną pięściarzami! Rutkowski vs Śmiełowski najpierw skonfrontują się w boksie!

Zawodnicy MMA zostaną pięściarzami! Rutkowski vs Śmiełowski najpierw skonfrontują się w boksie!

Popularni zawodnicy organizacji Babilon MMA zostaną pięściarzami! Pojedynek o mistrzowski pas wagi piórkowej jednej z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki będzie miał swój przedsmak w innej formule!

Daniel Rutkowski i Dawid Śmiełowski zmierzą się najpierw w boksie na galo organizowanej przez Tomasza Babilońskiego już 9 kwietnia. Będzie to wstępniak do ich pojedynku w MMA.

Zawodnicy MMA zostaną pięściarzami! Rutkowski vs Śmiełowski najpierw skonfrontują się w boksie!

Ogłoszenie walki bokserskiej między Danielem Rutkowskim a Dawidem Śmiełowskim miało miejsce we wczorajszym programie Koloseum. Później starcie to potwierdził organizator w swoich mediach społecznościowych:

🏆 Mistrz Babilon MMA w kategorii piórkowej i pretendent do tytułu najpierw spotkają się w boksie 9 kwietnia na gali 🥊🥊🥊 BABILON BOXING SHOW 🔥🔥🔥

🤜Daniel – Rutek Rutkowski🆚Dawid Śmiełowski Zawodnik MMA🤛

📺 Transmisja na kanałach grupy POLSAT oraz w aplikacji ipla📲

🏆 Mistrz Babilon MMA w kategorii piórkowej i pretendent do tytułu najpierw spotkają się w boksie 9 kwietnia na gali 🥊🥊🥊…

Posted by Babilon Promotion on Thursday, April 1, 2021

Jak myślicie, kto wygra tę pięściarską rywalizację? Daniel Rutkowski, który ma już doświadczenie w boksie czy Dawid Śmiełowski, który ma świetne warunki fizyczne i jest niezłym pięściarzem?

Zobacz także:

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!