MMA PLGROMDAZawodnicy GROMDA mają dość! “Jedziemy z patofighterami! Kara się należy!”

Zawodnicy GROMDA mają dość! “Jedziemy z patofighterami! Kara się należy!”

Zawodnicy GROMDA Tomasz “Zadyma” Gromadzki oraz Patryk “Gleba” Tołkaczewski ponownie odnieśli się do sytuacji związanej z komentarzem Pawła Tyburskiego. Tyczyły się one wyglądu Remiego Gruchały po ostatnim superfighcie na gali nr 9.

Zawodnicy GROMDA mają dość!
Foto: GROMDA

Ostatnio pisaliśmy, że zawodnik GROMDA Patryk “Gleba” Tołkaczewski zareagował na słowa Pawła Tyburskiego, odnoszące się do zdjęcia, które po ostatniej gali wstawił “Remi”. Teraz sytuacja rozwinęła się jeszcze bardziej.

Pod postem z artykułem na Facebooku udzielił się popularny “Zadyma”, czyli Tomasz Gromadzki, który zgodził się ze swoim kolegą po fachu i zawodników freakowych nazwał “patofighterami”. Również sam “Gleba” ponownie zabrał głos. Wygląda na to, że wojownicy GROMDA wspólnie chcą rozprawić się z celebrytami.

Zadyma: Jedziemy z tymi patofighterami. Jak chce się mieć buźkę jak model lub pupkę niemowlęcia, to trzeba było się nie brać za sztuki walki.

Gleba: Proste i nie odpuszczamy, bo kara się należy! Atencjusze na to zasługują!

Zadyma: Potem będą pisać i mówić, że to zawodnicy GROMDA ich zaczepiają, żeby walki dostawać. To niech się sami nie wypowiadają na temat Gromdziarzy, jak to ich przerasta i to nie ich piaskownica i zabawki.

Gleba: My mamy zasady i każdy wie, że bez powodu nic nie robimy, a pisać to sobie mogą

Jak widać na powyższych screenach zawodnicy GROMDA nie lubią, kiedy ktoś wchodzi do ich ogródka.

Ostatni turniej GROMDA 9 odbyła się 10 czerwca. Wówczas “Balboa” pokonał byłego zawodnika UFC Marka Godbeera i został pierwszym posiadaczem pasa mistrzowskiego. W finale turnieju o 100 tys. złotych Łukasz “GOAT” Parobiec pokonał Mariusza “Mario” Kruczka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis