MMA PLNajnowszeFAME MMAZapowiada się wieczór pełen niespodzianek! Już dziś I konferencja FAME 17 [WIDEO]

Zapowiada się wieczór pełen niespodzianek! Już dziś I konferencja FAME 17 [WIDEO]

Wszystkie ogłoszone zestawienia gali FAME 17 wzbudzają ogromny entuzjazm wśród fanów freak fightów. Długo oczekiwane debiuty, głośne powroty oraz walka o pas mistrzowski dają prawdziwie wybuchową mieszankę. Jak zapowiadają przedstawiciele federacji, to jednak nie koniec niespodzianek.

Konferencja FAME 17
Foto: FAME MMA

Już dzisiaj odbędzie się I konferencja przed galą FAME 17. Ogólnodostępna transmisja na żywo rozpocznie się o godz. 20:00 na kanale FAME MMA na portalu YouTube.

Czym zaskoczy nas FAME

– Opublikowaliśmy 7 z 10 walk jakie odbędą się podczas gali FAME 17. Bardzo nas cieszy, że przygotowane zestawienia spotkały się z tak pozytywnym odbiorem ze strony naszych fanów, jak również sporym zainteresowaniem osób, które do tej pory nie śledziły naszych wydarzeń. Mogę tylko dodać, że największe niespodzianki jeszcze przed nami i naprawdę warto oglądać na żywo dzisiejszą konferencję

komentuje Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.

Kto poprowadzi konferencję?

Jak wiadomo federacja chwilowo zawiesiła współpracę z Sylwestrem Wardęgą, który wspólnie z dziennikarzem Hubertem Mściwujewskim pełnił rolę prowadzącego konferencje. Nie podano jednak do publicznej wiadomości nazwiska jego następcy. Federacja pozostaje w tej kwestii bardzo tajemnicza.


– A może nie będzie to następca, tylko następczyni? Jest kilka kobiet, które mają ogromny wkład w rozwój naszej federacji. Już dziś o 20:00 wszystko będzie jasne, ale zapewniam, że dokonano dobrego wyboru i osoba prowadząca konferencję z pewnością doskonale sobie poradzi

odpowiada rzecznik federacji.

Ostatnie niewiadome

Dzisiejsza konferencja to pierwsze w tym roku wydarzenie organizowane przez FAME MMA. Kibice muszą uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ale już za kilka godzin poznamy pełną kartę walk FAME 17 oraz dowiemy się kto będzie pełnił rolę osoby współprowadzącej konferencję. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo – dziś, godzina 20:00 na kanale FAME MMA na portalu YouTube.

FAME 17 – karta walk

KARTA GŁÓWNA

[MAIN EVENT]

  • Amadeusz “FERRARI” Roślik vs Kamil “SZCZUREK” Łaszczyk – MMA / kat. do 77,1 kg

[CO-MAIN EVENT]

  • Wacław “WAC TOJA” Osiecki vs Sebastian “ALTERBOY” Fabijański – K1, małe rękawice / catchweight 90 kg
  • Cezary “CZARMAGEDON” Jóźwik vs Tomasz “GIMPER” Działowy – MMA / kat. 70 kg
  • TBA vs TBA – MMA


[WALKA O PAS MISTRZOWSKI]

  • Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “WIEWIÓR” Wiewiórka – MMA/kat. do 83,9
  • Karol “KAROLEK” Dąbrowski vs Łukasz “MANDZIO” Samoń – K1, małe rękawice / catchweight 95 kg
  • Robert Karaś vs Filip “FILIPEK” Marcinek – K1, małe rękawice / catchweight 68 kg
  • Piotr “SZELI” Szeliga vs Marcin “POLISH ZOMBIE” Wrzosek – K1, małe rękawice / kat. open

[UKRYTA WALKA]

  • TBA vs TBA – MMA

KARTA WSTĘPNA

  • TBA vs TBA – MMA

Zobacz także:

Ekspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO] Co wy na to?

Maciej Miszkiń były pięściarz i ekspert pięściarski wypowiedział się o ogłoszonej walce Kamila Łaszczyka. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Łaszczyk dokładnie trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Ostra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17! Widzieliście?

Wczoraj świat sportów walki w szerokim tego słowa znaczeniu obiegła informacja o walce wieczoru gali FAME 17, która 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Rywalem Amadeusza Roślika będzie niepokonany w zawodowym ringu pięściarz Kamil Łaszczyk, który jest wielką nadzieją Polski na arenie międzynarodowej. Starcie Ferrari vs Łaszczyk odbędzie się na zasadach MMA. Efekt ogłoszenia tej walki? Ostra kłótnia Mateusza Borka i Andrzeja Wasilewskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis