MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaZałęcki znów mocno o Szpilce: Kontuzja uratowała mu życie! ”Szpila” szybko odpowiada!

Załęcki znów mocno o Szpilce: Kontuzja uratowała mu życie! ”Szpila” szybko odpowiada!

Na kanale FanSportu.pl pojawił się pierwszy wywiad z Denisem Załęckim po ostatnim kontrowersyjnym występie. ”Bad Boy” ponownie mocno uderzył w swojego byłego przeciwnika – Artura ”Szpilę” Szpilkę. Zawodnik z Torunia uważa, że kontuzja uratowała Szpilkę przed ciężkim nokautem. Co ciekawe pięściarz z Wieliczki postanowił szybko odpowiedzieć.

Załęcki

Do walki Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką doszło we wrześniu poprzedniego roku na gali High League 4. ”Bad Boy” mimo kontuzji wyszedł do pojedynku i trzeba przyznać, że nie był to dobry pomysł. Nie tego oczekiwali kibice.

Wielka szkoda, że walka zakończyła się w taki sposób. Od początku mieliśmy mocne wymiany. Wydawało się, że pięściarz z Wieliczki miał spore problemy, gdy ”Bad Boy” przy siatce trafił paroma mocnymi ciosami. ”Szpila” wytrzymał kryzys i odpowiadał. Załęcki wyprowadził bacfist, po którym kontuzja dała o sobie znać. Szpilka doskoczył z ciosami w parterze – sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Szpilka odpowiada!

Denis Załęcki na kanale FanSportu.pl ponownie został zapytany o Artura Szpilkę. ”Bad Boy” podtrzymuje, że chciałby rewanżu.

Ja bym chciał, skoro człowiek jest pewny, że walkę by wygrał w 100 procentach, to wiadomo, że chciałby tego rewanżu. Chciałbym powyjaśniać, zrobić te rewanże. Szpilkę bym chciał, jak będę zdrowy i w odpowiedniej formie. Wiem, że jestem w stanie go rozk***** raz dwa i tyle w temacie. Jestem w stanie mu odciąć światło od życia i tyle

A jaka jest reakcja Denisa na komentarz ”Szpili” po pojedynku z Pawłem Tyburskim. Możecie zobaczyć poniżej.

Naśmiałem się. Gościowi uratowałem mu życie swoją kontuzją, uratowałem mu karierę, a on takie coś robi. Gdyby nie kontuzja, to by nie było Szpilki.

Nie musieliśmy długo czekać, aby Artur Szpilka zabrał głos w sprawie kolejnych mocnych wypowiedzi ”Bad Boya”.

Kiedy widzisz jak Denis się odpala w intencje 🤭

Kiedy widzisz jak Denis się odpala w internecie🤭😂😂🤭

Posted by Artur Szpilka on Monday, April 24, 2023

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis