MMA PLNajnowszeBoksMarcel Materla powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie! [WIDEO]

Marcel Materla powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie! [WIDEO]

Marcel Materla zbiera jakże ważne doświadczenie. Mimo tak młodego wieku reprezentant BKS Skorpion Szczecin ma już za sobą sporo walk. Syn Michała Materli ostatnio powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie!

Materla

Michał Materla (31-9) następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju stoczy dwudziestego pierwszego stycznia w Szczecinie. Tym samym były mistrz KSW stoczy kolejną walkę przed własną publicznością. Póki co nie znamy jego przeciwnika. Weteran MMA będzie chciał wróci na odpowiednie tory po ostatniej przegranej przez nokaut z Mariuszem Pudzianowskim.

Wcześniej Materla mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Michał w styczniu poprzedniego roku wrócił w efektownym stylu do organizacji KSW. ”Cipao” pod koniec pierwszej odsłony zdemolował Jasona Racdliffe.

Marcel Materla powalczył o złoto!

Mimo młodego wieku jest już spore doświadczenie. Start w mistrzostwach Europy, młodzieżowych mistrzostwach świata czy walka na Polsat Boxing Night.

Tym razem Marcel Materla powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Syn Michała Materli startował w wadze do 57 kilogramów. Marcel w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Pawła Bracha z BKS Radomiak Radom.

Całą walkę zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę! Widzieliście?

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis