MMA PLFAME MMAWielki Bu uderza w Jacka Murańskiego: Strefa wolna od podłej kreatury!

Wielki Bu uderza w Jacka Murańskiego: Strefa wolna od podłej kreatury!

Jak widać, to nie koniec! Patryk Masiak na insta stories zamieścił nagranie, gdzie przyczepia naklejkę na drzwi klubu CrossCore. Warto zaznaczyć, że naklejka pojawiła się również w szatni. ”Wielki Bu” tym samym mocno uderzył w Jacka Murańskiego, który jeszcze nie tak dawno wraz z synem trenował w wspomnianym klubie.

Murański

Masiak już jakiś czas temu w rozmowie z ”AntyFaktami” wypowiedział się o ”Muranie”.

Redaktor: Nie po drodze Ci z Jackiem?

Wielki Bu: Nie wiem no… Wolę też się tak nie wypowiadać. Był to podopieczny mojego bardzo dobrego kolegi, pozdrawiam Robert, ale chyba był, więc nie zapraszamy na salkę (śmiech).

Redaktor: Nie jest mile widziany na sali?

Wielki Bu: Nie! Jacek nie przychodź (śmiech).

Redaktor: Możesz zdradzić, dlaczego?

Wielki Bu: Nie no nie będziemy, to wiesz towarzyskie sprawy. Jacek zostań tam, gdzie jesteś. Jak zaczniesz mi teraz ubliżać w internecie, to kurde się pogniewamy (śmiech).

”Wielki Bu” uderza w Murańskiego!

Patryk Masiak kolejny raz pokazuje, że Jacek Murański nie jest mile widziany w klubie CrossCore. Na insta stories ”Wielkiego Bu” pojawiło się nagranie, na którym uderza w ”Murana”.

Szatnia też jest bezpieczna. Możecie być spokojni. Psychiczne chora podła kreatura nie zastosuje na was chwytu zaprezentowanego podczas media treningu ”ja**mi o jape”. Nauczył się już tego po wyrzuceniu z tej sali!

Całe wideo poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Wednesday, November 9, 2022

Jacek Murański podczas sobotniej gali FAME MMA 16 w Gliwciach stoczył swój trzeci pojedynek. ”Muran” w tak zwanym co-main evencie zmierzył się z Robertem Pasutem. Pod koniec drugiej odsłony Jacek musiał uznać wyższość przeciwnika.

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o przerwaniu sportowej emerytury: Miałam dzwonić do Dany White’a, by mnie przywrócił! Co wy na to?

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z największych gwiazd w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk w najnowszej rozmowie z BT Sport przyznała, że była bardzo blisko decyzji o powrocie do startów.

Daro Lew do mistrza FAME MMA: Mogę ci chętnie też nos złamać jak Pasikonikowi! Widzieliście?

Dariusz Kazmierczuk łatwo nie odpuszcza! ”Daro Lew” po ostatniej przegranej nie zamierza rezygnować z kolejnych występów. Dariusz na twitterze postanowił mocno zareagować na ostatnie słowa mistrza FAME MMA – Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis