MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiZałęcki odpowiada policjantom! ”Bad Boy” się zdenerwował: U siebie w pracy są pośmiewiskiem!

Załęcki odpowiada policjantom! ”Bad Boy” się zdenerwował: U siebie w pracy są pośmiewiskiem!

Zrobiło się pewne zamieszanie. Denis Załęcki postanowił mocno odpowiedzieć na ostatni filmik braci Kłeczek, którzy co ważne podkreślenia nie przedstawili całej wypowiedzi ”Bad Boya”.

Załęcki

Wszystko powstało po wypowiedzi zawodnika High League (w rozmowie z Fan Sportu). ”Bad Boy” odpowiadał na pytania widzów – Gdybyś widział topiącego się policjanta i Szeligę i mógłbyś wyciągnąć jednego z nich, który by to był?

Żadnego, żadnego! Oczywiście nie życzę nikomu śmierci! Żeby tam zaraz nie było jakichś głupot…

Bracia Kłeczek postanowili skomentować wspomnianą wypowiedź i udostępnili fragment w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że nie pokazali całej wypowiedzi ”Bad Boy”, który podkreślił, że nie życzy nikomu śmierci.

Przecież ten gość właśnie powiedział, że pozwoliłby na śmierć drugiego człowieka. Denis postaw się w takiej sytuacji, oczywiście nie życzymy Ci tego, twoja córka walczy o życie. Osoba, która może uratować jej to życie, nie robi tego tylko ze względu na to, że to Ty jesteś jej ojcem. Ma takie zasady. Gdzie jest ta granica? Ta wasza cisza pokazuje, że pozwalacie na tego typu patologiczne wypowiedzi. Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym i nie powinien być nigdzie promowany.

”Bad Boy” odpowiada!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” na insta stories skomentował ostatnie nagranie braci Kłeczek.

Nie ma to, jak skrócić filmik i próbować się na nim wybić… Niestety te ”Tępe psy” nawet u siebie w pracy są pośmiewiskiem.

Denis najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Już niebawem poznamy jego przeciwnika. ”Bad Boy” ze względu na kontuzje najprawdopodobniej stoczy walkę w boksie w małych rękawicach.

Zobacz także:

Zawodnik wagi średniej z łatwością pokonuje ciężkiego! Kilogramy nie pomogły! [WIDEO] Co wy na to?

Petr Romankevich (6-1) doświadczony kick-boxer szedł jak burza jeśli chodzi o start w nowej dla siebie formule. Białorusin na ostatniej gali Hardcore FC musiał jednak uznać wyższość… zawodnika wagi średniej, który zakończył pojedynek w dość łatwy stylu.

Agresywny mężczyzna przerywa live’a Roślika! Zawodnik FAME MMA w kompletnym szoku! Widzieliście?

Amadeusz Roślik przebywa aktualnie w Tajlandii, gdzie miał w głównej mierze przygotowywać się do najbliższej walki. ”Ferrari” podczas gali FAME MMA ma stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie – już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis