MMA PLDenis ZałęckiZałęcki odpowiada Don Diego: Może powiesz coś o swoich rodzicach, skoro wciągasz mojego ojca! 

Załęcki odpowiada Don Diego: Może powiesz coś o swoich rodzicach, skoro wciągasz mojego ojca! 

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” na insta stories postanowił odnieść się do wypowiedzi Mateusza Kubiszyna, który wspomniał o ojcu Denisa. Wydaje się, że na dzisiejszej konferencji High League 3 możemy spodziewać się dużych dymów. Tym bardziej, że na jednym panelu dojdzie do konfrontacji słownej Dawida Załęckiego z Alanem Kwiecińskim i Kubiszyna z Denisem.

Zalęcki

”Don Diego” w ostatnim materiale High League postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o swoim najbliższym rywalu. Ponadto wspomniał o ojcu Denisa.

Jak mówi o mnie atencjusz i o wielu innych osobach, to pytanie co powie o swoim ojcu w tym momencie. Denis kim jest twój ojciec? Jak nie atencjuszem! Chyba przybijacie piątki, co? To znaczy musicie, jesteście rodziną. Dalej frajerskie zachowania, bicie poza ringiem, a zwłaszcza tym razem to już przesadziłeś, totalnie odjechałeś w kosmos. Uderzenie od tyłu, totalnie z partyzanta – no tak charakterni ludzie nie robią, więc wiemy co robisz poza ringiem. Wiemy też co robisz w ringu, w nim ruszasz się jak wóz z węglem. Pytanie co teraz twój ojciec. Wiemy co robi poza ringiem czyli w ringu robi to samo co Ty, pytanie czy poradzi sobie z ”Alanikiem” (śmiech). Nie przesądzam, nie oceniam, ale bawcie się dobrze w swoim świecie, a jak już w klatce twój ojciec dostanie w papę od Alana to myślę, że rajty będą pełne i do klatki ze mną wyjdziesz przegrany. Ja zacznę bić pierwsze ciosy i nie usłyszysz ostatniego gongu – przykro mi.                

Denis Załęcki odpowiada!

Denis Załęcki na insta stories postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa Mateusza Kubiszyna. ”Bad Boy” podkreśla, że ”Don Diego” może prowokować do następnego starcia – tym razem z jego ojcem.

Zauważyliście to, jak w internecie każdy próbuje być inteligentny? Myślą, że jak użyją kilku mniej popularnych słów i będą starali się mądrze wypowiedzieć to inni w to uwierzą.. Ten atencjusz Kupiszyn jest właśnie taką osobą. Próbuje zaprezentować się jako osoba inteligentna, fajna, osoba z jakimiś zasadami, a tak faktycznie nie ma żadnych. Don Diego, a może powiesz coś o swoich rodzicach skoro w nasze potyczki wciągasz mojego ojca, który nigdy nawet słowem się nie wypowiedział o Tobie? Masz jakieś zasady? Czy znowu po wszystkim będziesz mnie przepraszał za swoje zachowanie jak ostatnio? Hipokryta. Wbrew temu co chciałeś zrobić, a mianowicie uczynić ze mnie bezmózga, którego musisz czegoś nauczyć, pokazujesz, że jesteś tym zwykłym frajerem bez zasada, który wplątuje nawet w to mojego tatę. Skończyły Ci się już argumenty? Może kolejną walkę chcesz sobie wypłakać? Jeśli jesteś tak głupi to wytłumaczę Ci dlaczego Ty jesteś atencjuszem, a mój ojciec nie. Anal obrażał mnie na mojej konferencji z daleka, bo myślał, że tam jest bezkarny. Mój ojciec zachował się, jak każdy ojciec. Dziwi Cię to? Kiepski z Ciebie tata skoro tego rozumiesz, bo ja jak i większość rodziców, za swoje dziecko bym wskoczył w ogień. Mój tata nie udzielał wywiadów po, że chce walki z Analem. Nie nagrywał durnych filmików jak Ty. On nie prosił się i nie płakał jak Ty o tę walkę. To szefowie zaproponowali i nalegali, aby do walki doszło, bo najpierw nie chciał się zgodzić. Telefon dzwonił kilka razy dziennie, aż w końcu Ja go namówiłem. Widzisz różnice? Ty wstawiałeś filmiki, by walkę ze mną dostać, bo jesteś takim wielkim zawodnikiem, że nikt poza ”frajerami z GROMDY” Cię nie chce. Pogódź się w końcu z tym! Niektórzy jak ja czy mój tata są pozytywnymi i fajnymi osobami, których ludzie chcą oglądać bez powodu. Darzą nas sympatią za to jacy jesteśmy. A Ty? Ciebie ludzie chcą oglądać tylko z jednego powodu! Z mojego. Dodam, że propozycja walki na HL nie była pierwszą dla mojego taty. Mój tata dostał już propozycję walki z Analem kilka miesięcy temu od innej freakowej federacji. Odmówił. Więc nie mierz wszystkich swoją miarą, bo nie każdy jest sprzedajną kur** jak Ty! To Ty przecież śmiałeś się z freaków, a potem stwierdziłeś, że pójdziesz, bo hajs dobry. Tak tak, pamiętamy. Wiec ja używam słów, które do Ciebie idealnie pasują. szkoda, że wplątał w to mojego tatę, który nie szuka afer i atencji. No cóż zamarzyła Ci się druga walka za fajne pieniążki co? Niech frajery z GROMDY w końcu Ci coś zapłacą.

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis