MMA PLDenis ZałęckiZałęcki o sterydach: Nie wpi**dalam całej apteki jak tu wszyscy osiedlowi sterydziarze!

Załęcki o sterydach: Nie wpi**dalam całej apteki jak tu wszyscy osiedlowi sterydziarze!

Podczas konfrontacji Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem pytania mieli szansę zadać widzowie naszego portalu. ”Bad Boy” został zapytany ”czy wyobraża sobie życie bez sterydów”.

Załęcki

Denis Załęcki czwartego czerwca stoczy swój drugi pojedynek w organizacji High League. Podczas 3 edycji w Ergo Arenie czeka go nie lada wyzwanie. ”Bad Boy” ma do wyjaśnienia spinę z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Ich starcie jest zakontraktowane w formule MMA.

Załęcki w High League zadebiutował na ostatnim evencie w Tauron Arenie, gdzie doszło do walki z Alanem Kwiecińskim. Tu również do wyjaśnienia był duży konflikt. Emocji i mocnych słów nie brakowało podczas konferencji, ”rundek” oraz ceremonii ważenia. Załęcki po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Zawodnik z Torunia miał rywala parę razy na deskach, ale Kwieciński pokazał charakter i wytrwał do ostatniego gongu.

Załęcki: Przecież ja biorę krótki testosteron tylko!

Denis Załęcki podczas ostatniej konfrontacji odpowiadał na pytania widzów. Pojawiło się również takie ” Czy Denis wyobraża sobie życie bez sterydów?”. Zobaczcie odpowiedź ”Bad Boya”.

Ja pi**dole. Do mnie te pytanie? Co ja takiego biorę, przecież ja biorę krótki testosteron tylko, bez przesady (śmiech). Nie wpi**dalam całej apteki jak tu wszyscy osiedlowi sterydziarze. To jest krótki testosteron. Kto brał ten wie, bez przesady. Ja mam genetykę, naturalnie ważę 105 kilo.   

Cała konfrontacja poniżej:

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Legendarny Graham o Pudzianie: Byłem pod dużym wrażeniem, jak szybko udało mu się nauczyć MMA! [WYWIAD] Widzieliście?

Udało nam się porozmawiać z legendarnym Peterem Grahamem (59-14-1, 32 KO), który odpowiedział na parę naszych pytań. Reprezentant Australii opowiedział o swojej barwnej karierze, i o walkach w naszym kraju.

Zawodnicy Royal Division pokazują skandaliczne kulisy gali! Policja próbowała przerwać wydarzenie! [WIDEO] Co wy na to?

Jeszcze dziś mocno zagrożona była pierwsza edycja Royal Division. Tomasz Olejnik nie zamierzał odpuścić i zrobił wszystko, aby doszło do walk i samej gali. W internecie pojawiły się nagrania za kulis, które należą do kontrowersyjnych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis