MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukZałęcki na temat potencjalnej walki z Omielańczukiem! Znamy Formułę!

Załęcki na temat potencjalnej walki z Omielańczukiem! Znamy Formułę!

“Bad Boy” podczas wczorajszej konferencji przed galą High League 6 wypowiedział się na temat potencjalnej walki z Danielem Omielańczukiem. Zdradził, że dojdzie do niej prawdopodobnie w czerwcu.

Załęcki

Załęcki swoją najbliższą walkę stoczy 18 marca na gali High League 6. Jego rywalem będzie Paweł Tyburski. Starcie to zakontraktowano w boksie w małych rękawicach. W organizacji High League stoczył do tej pory 3 walki, z których wygrał tylko jedną. Wygrana ta miała miejsce w debiucie, gdzie na 2 edycji po wyraźnej dominacji pokonał Alana Kwiecińskiego. Jeśli chodzi o przegrane to pierwsza miała miejsce na gali High League 3 Extra z “Don Diego”, a druga na 4 edycji z byłym pięściarzem – Arturem Szpilką.

Omielańczuk ostatni pojedynek stoczył 25 lutego na gali XTB KSW 79. Zmierzył się tam z Michałem Kitą. Popularny “Maskara” pomimo wzięcia pojedynku na ostatnią chwilę wygrał go przez TKO w 3 rundzie. Z siedmiu ostatnich walk Omielańczuk wygrał tylko dwie. Ostatnia wygrana miała miejsce w październiku 2022 roku na gali KSW 75. Pokonał po dyskusyjnej decyzji Czecha – Michala Martinka.

“Bad Boy” na temat walki z Omielańczukiem!

Zaraz po zakończeniu walki Omielańczuk – Kita na gali XTB KSW 79 – Załęcki postanowił skomentować przegraną Omielańczuka.

DZIADEK… Daj ty sobie już spokój. High League czeka… Bijmy się tylko, a nie przytulajmy.

W ostatnim wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco torunianin postanowił zdradzić więcej szczegółów na temat potencjalnego starcia z byłym zawodnikiem UFC – Danielem Omielańczukiem.

Chodziło o to, że on miał walkę w KSW. Tak to byśmy już walczyli w marcu, ale będziemy walczyć w czerwcu na 99 procent. Boks, małe piąstkówki i go wyjaśnię raz dwa. Ja się zgadzam, on też, chyba że wymięknie i będzie gadał, że MMA, albo będzie płakał o K-1. Ja nie będę ryzykował. Źle kopnę i nie będę później gadał, że przegrałem przez kontuzję. Nie chcę zawodzić kibiców, przegrywać przez kontuzję.

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis