MMA PLNajnowszeDominik ZadoraZadora skomentował walkę z Pasternakiem na FAME: Reborn. Twierdzi, że “Wampir” się wystraszył!

Zadora skomentował walkę z Pasternakiem na FAME: Reborn. Twierdzi, że “Wampir” się wystraszył!

Dominik Zadora, czyli popularny “Japoński Drwal” skomentował ogłoszenie walki z Michałem Pasternakiem, do której dojdzie na najbliższej gali FAME: Reborn. Co ciekawe, “Japoński Drwal” zaatakował swojego najbliższego przeciwnika, sugerując iż ten wystraszył się proponowanej pierwotnie formuły walki.

Zadora skomentował ogłoszenie walki z Pasternakiem na FAME

Do starcia Zadora vs Pasternak dojdzie już 9 grudnia na gali FAME: Reborn. Pojedynek ten będzie szóstym starciem na karcie walk. Całą imprezę promować będzie za to walka Sebastiana Fabijańskiego z Sylwestrem Wardęgą.

Zadora skomentował ogłoszenie walki z Pasternakiem na FAME: Reborn

Formułą walki między Zadorą a Pasternakiem będzie boks w małych rękawicach. Choć jak zaznaczył to “Japoński Drwal” – Pasternak miał wystraszyć się pierwotnej formuły rywalizacji, jaką miało być muay thai.

Zadora napisał w swoich mediach społecznościowych:

“Miało być Muay Thai jak w One Championship, ale Wampir narobił w majtki i się wycofał z tej formuły gdzie sam ją wybrał tak samo jak kategorie wagową 🤣 Dlatego tylko Boks na rękawice do mma. Tak czy siak, przyszedł czas rozliczeń 💪Jak Wam się podoba zestawienie i cała karta walk? Jesteście #TeamZadora ? Piszcie w komentarzach 💪👊 #fight #kickboxing #boxing #mma #smallgloves #fame”

Przypominamy, że Dominik Zadora ma za sobą już jedną walkę w organizacji FAME MMA. Na gali FAME Friday Arena 2 przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Alanem Kwiecińskim. Co ciekawe, starcie z “Braveheartem” odbyło się na zasadach mieszanych sztuk walki.

A Wy komu będziecie kibicować w nadchodzącej walce Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis