MMA PLNajnowszeFAME MMAPopularny Twitterowicz wystąpi na gali FAME: Reborn! W niedzielę dementował: Rano o 5 do roboty wstać muszę

Popularny Twitterowicz wystąpi na gali FAME: Reborn! W niedzielę dementował: Rano o 5 do roboty wstać muszę

Stało się! Popularny polski Twitterowicz – Grzegorz Gancewski znany szerzej na platformie X jako Greg, wystąpi na gali FAME: Reborn! Walka z jego udziałem została wczoraj oficjalnie ogłoszona, choć sam w niedzielę jeszcze dementował informację o swoim występie w klatce FAME MMA.

Popularny Twitterowicz wystąpi na gali FAME: Reborn

Greg od dawna “romansował” z największą polską organizacją freakową i występował nawet w niektórych programach, podczas trwania poprzednich edycji FAME MMA.

Teraz przyjdzie mu zawalczyć w klatce, choć jeszcze w niedzielę dementował takie plotki, zapewniając swoich obserwujących, że w poniedziałek rano o 5:00 musi wstawać świadczyć pracę dla prywaciarza:

“Dobrze ze jutro rano o 5 do roboty wstac musze bo juz mnie wkurwiacie z tymi oznaczeniami o walce xdddd odpierdolcie sie i dajcie mi zyc a nie kurwa jakies freaki” – napisał na X.

Popularny Twitterowicz wystąpi na gali FAME: Reborn!

Teraz jednak stało się co innego! Podczas wczorajszego programu CAGE poznaliśmy całą kartę walk nadchodzącej gali FAME: Reborn, która już 9 grudnia odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Greg znalazł się w rozpisce wydarzenia, a jego rywalem będzie… Adrian “Polak” Polański.

Tuż po ogłoszeniu swojej walki na FAME: Reborn, Greg zamieścił na Twitterze wpis, w którym zaznaczył, że od małego chciał być nowym Andrzejem Gołotą, prezentując swoje zdjęcie straszące potencjalnych rywali prawą pięścią:

“Już tak bez jaj. Po lewej myślałem, że będę nowym Andrzejem Gołotą. Nie wyszło, ale federacji Fame za możliwość przynajmniej poudawania sportowca jestem wdzięczny. Fajna sprawa dla mnie.”

W walce wieczoru gali FAME: Reborn kibice sportów walki o zabarwieniu freakowym zobaczą starcie dwóch zawodników, których zwycięstwa się nie spodziewają. W klatce na przeciwko siebie staną Sebastian Fabijański i Sylwester Wardęga. Ich pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej i każdy z nich będzie liczył na swoją pierwszą wygraną we freakowej karierze.

Cała rozpiska gali FAME: Reborn prezentuje się następująco:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis