MMA PLArchiwumKSWZ KSW do PFL! Znamy szczegóły debiutu Toma Breese

Z KSW do PFL! Znamy szczegóły debiutu Toma Breese

Tom Breese (17-4) nie musiał długo czekać na ciekawe oferty po tym jak zakończył współpracę z największą organizacją w naszym kraju. Brytyjczyk związał się z PFL, a do jego pierwszej walki dojdzie już ósmego grudnia w Dublinie.

Breese

Brytyjczyk ostatnim szybkim zwycięstwem mocno przybliżył się do mistrzowskiej szansy w organizacji KSW. 32-latek w Polsce zadebiutował we wrześniu 2022 roku, gdy w drugiej rundzie pokonał Damiana Janikowskiego. Po walce nie brakowało dyskusji. Mówiło się też o potencjalnym rewanżu, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. W tym samym roku Breese przegrał szybko z Pawłem Pawlakiem. Tom nie zgadzał się z rezultatem wskazując na ciosy w tył głowy.

Do ostatniej walki Toma w KSW doszło na 80 edycji, gdy w pierwszej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał Bartosza Leśko. W międzyczasie były zawodnik UFC walczył w organizacji Levels Fight League, gdzie sięgnął po tytuł. 32-latek szybko rozprawił się z naszym reprezentantem Jarosławem Lechem.

Tak wyglądała ostatnia walka Breese w KSW:

Breese w PFL!

To już oficjalnie Tom Breese (17-4) został nowym zawodnikiem organizacji PFL. Do debiutu dojdzie ósmego grudnia na gali PFL Europe 4 w Dublinie. Przeciwnikiem Toma będzie zawodnik z Brazylii – Cleiton Silva (16-3).

“Predador” również odnotuje swój pierwszy pojedynek w PFL. Wcześniej Brazylijczyk swoje pojedynki toczył w organizacji Brave CF, gdzie wygrał cztery walki i przegrał jedną.

Przypomnijmy, że na tej samej gali swój kolejny pojedynek stoczył Biało-Czerwony. Mowa o Jakubie Kaszubie (10-0), który skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności Johnem Mithcellem (8-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis