MMA PLPrime Show MMAZ FAME MMA do Prime Show MMA! Ambro zmierzy się z… Adrianem Ciosem!

Z FAME MMA do Prime Show MMA! Ambro zmierzy się z… Adrianem Ciosem!

Tak można określić ogłoszone zestawienie na gali Prime Show MMA 1. Dawid Ambro znany ze starć w FAME MMA ma nowego pracodawcę. Uczestnik ”Ex na plaży” zmierzy się z Adrianem Ciosem.

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

Nowe zestawienie!

Dawid Ambroziak podczas gali Prime Show MMA zmierzy się z Adrianem Ciosem, który nie tak dawno miał mocną spinę z Alanem Kwiecińskim.

Ciosa możecie kojarzyć z organizacji Marcina Najmana, gdzie stoczył dwa pojedynki. W ostatnim sprawił niespodziankę poddając do nieprzytomności Mateusza ”Rolnika Zabijacza” Kiśla. Wcześniej Adrian przegrał na punkty z Tomaszem ”Fit Dzikiem” Łomnickim. 

Dawid w tym roku stoczył jedną walkę. Ambroziak wrócił do klatki FAME MMA otwierając 10 edycje. ”Ambro” po całym dystansie przegrał pewną decyzją sędziów z Piotrem ”Miejskim Drwalem” Szczurkiem.

Zobacz także:

Szeliga odpowiada Wrzoskowi: Ja Marcinie do stracenia nie mam nic, jestem freakiem! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Piotra Szeligi! Zawodnik FAME MMA szybko skontaktował się z menadżerem Arturem Gwoździem. ”Szeli” zapewnia, że nie było propozycji takiego pojedynku.