MMA PLBellatorGwiazda Bellatora dalej domaga się walki z Soldiciem! KSW doprowadzi do tego starcia?

Gwiazda Bellatora dalej domaga się walki z Soldiciem! KSW doprowadzi do tego starcia?

W końcu dojdzie do tego zestawienia? Paul Daley (43-18-1) weteran organizacji Bellator ponownie w mediach społecznościowych domaga się walki z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). O tym potencjalnym zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu.

Soldić

Brytyjczyk jeszcze niedawno mógł pochwalić się passą trzech zwyciestw z rzędu. ”Semtex” jednogłośną decyzją sędziów pokonał Erica Silve, a przed czasem odprawił Saada Awada oraz Sabaha Homasi. 38-latek ostatni pojedynek odnotował w czerwcu tego roku. Daley w Stanach Zjednoczonych musiał uznać wyższość Jasona Jacksona.

Paul Daley: Jestem następny!

Paul Daley (43-18-1) nie powiedział ostatniego słowa! ”Semtex” ponownie w mediach społecznościowych nawołuje do starcia z Roberto Soldiciem (20-3).

Jestem następny. KSW, nadciągam po Roberto Soldicia. Zarówno pas kategorii półśredniej, jak i średniej będzie mój!

Zobacz także:

Szymon Kołecki jest przekonany: Conor McGregor nie miałby szans z Gamrotem! Zgadzacie się?

Mateusz Gamrot (20-1) jest coraz bliżej wielkich pojedynków. Potwierdza to dzisiejsza wiadomość. Były podwójny mistrz KSW pojawił się na dwunastej pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.

Wasilewski krytykuje Mameda Khalidova: Prawdziwi wojownicy chcieli spróbować sił z najlepszymi! Co wy na to?

Porażka Mameda Khalidova w main evencie gali KSW 65 to duży cios dla środowiska mieszanych sztuk walki w Polsce. Wiadomo było przed pojedynkiem z Roberto Soldiciem (20-3), że jeden z dwóch idoli polskich kibiców musiał wyjść z klatki na tarczy. Mimo przegranej, Mamed bezapelacyjnie uważany jest za wielkiego wojownika i legendę MMA. Inną narrację przedstawia jednak promotor bokserski, Andrzej Wasilewski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis