MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 81: Igor Michaliszyn zdemolował w parterze Krystiana Bielskiego [WIDEO]

XTB KSW 81: Igor Michaliszyn zdemolował w parterze Krystiana Bielskiego [WIDEO]

Igor Michaliszyn (10-2) rozbił w parterze Krystiana Bielskiego (9-5) podczas gali XTB KSW 81.

KSW 81 Igor Michaliszyn

Michaliszyn zaczął pojedynek od kilku mocnych lowkicków. Potem zawodnik Silesian Cage Club na moment stracił równowagę. Bielski próbował zamykać rywala na siatce, ale nie popierał tego ciosami. Michaliszyn za to zdołał go obalić. Umiejętnie kontrolował on oponenta a od czasu do czasu dokładał naprawdę mocne ciosy czy też łokcie.

W drugiej rundzie Michaliszyn kontynuował pracę niskimi kopnięciami. Potężnie trafił też prawym ręką naruszając rywala. Zaraz po tym walka ponownie przeniosła się do parteru. Reprezentant Silesian Cage Club znalazł się w pozycji bocznej. Potem wykluczył rękę rywala w krucyfiksie. Bielski uratował się, ale wkrótce ponownie znalazł się na plecach. Michaliszyn znowu uzyskał krucyfiks i potężnymi łokciami rozbijał rywala. Ten nie był w stanie odpowiedzieć, więc sędzia musiał przerwać walkę.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis