MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 81: Adrianna Kreft szybko poddała Karolinę Owczarz i wciąż pozostaje niepokonana [WIDEO]

XTB KSW 81: Adrianna Kreft szybko poddała Karolinę Owczarz i wciąż pozostaje niepokonana [WIDEO]

 Adrianna Kreft (5-0) poddała Karolinę Owczarz (5-3) w pierwszej rundzie podczas gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

KSW 81 Adrianna Kreft

Już w pierwszej minucie walki Owczarz zdecydowała się na obalenie. Popełniła jednak błąd i wylądowała na plecach. Kreft zapięła trójkąt rękoma i doprowadziła do zakończenia pojedynku już w pierwszej rundzie.

Zawodniczka MMA Team Tczew wygrała swoją drugą walkę w Federacji KSW. Wcześniej Polka pokonała bowiem Petrę Castkovą na gali KSW 75.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis