MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 81: Adrian Bartosiński piekielnym lewym sierpowym utorował sobie drogę do pasa KSW! Co za nokaut! [WIDEO]

XTB KSW 81: Adrian Bartosiński piekielnym lewym sierpowym utorował sobie drogę do pasa KSW! Co za nokaut! [WIDEO]

Adrian Bartosiński (13-0) już w pierwszej rundzie znokautował Artura Szczepaniaka (9-2) w walce wieczoru gali XTB KSW 81, której stawką był pas wagi półśredniej.

KSW 81 Adrian Bartosiński

Od początku pojedynku Bartosiński wywierał presję na przeciwnika. Już w pierwszej minucie zaliczył skuteczne obalenie, ale ni e utrzymał długo rywala na macie. Szczepaniak docisnął go w klinczu pod siatką. Po rozerwaniu klinczu “Bartos” uniknął dwóch ciosów a zarazem potem perfekcyjnie trafił lewym sierpowym nokautując rywala. W ten właśnie sposób zawodnik Octopusu Łódź został nowym mistrzem KSW.

Uczestnik programu “Tylko Jeden” zaliczył piąte zwycięstwo w Federacji KSW i wciąż pozostaje niepokonany w zawodowej karierze.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis