MMA PLCiekawostkiWymarzona walka kobiet na FAME MMA? Wojtek Gola szokuje propozycją!

Wymarzona walka kobiet na FAME MMA? Wojtek Gola szokuje propozycją!

Foto: FAME MMA

Jeśli kliknęliście w ten link, to znaczy, że jesteście ciekawi jaka jest wymarzona walka kobiet na FAME MMA, taka którą chciałby zestawić jeden ze współwłaścicieli poznańskiej organizacji – Wojtek Gola. Odpowiedź na to pytanie oczywiście padnie, bo jeden ze sterników tej popularnej w Polsce organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce wyznał wprost, kogo chciałby zaprosić do oktagonu, jeśliby miał na to odpowiedni budżet. Ale odpowiedź ta padnie później. Wcześniej chcę wykorzystać fakt, że już kliknąłeś w ten link.

Niezależnie od tego, czy jesteś tutaj przypadkiem, czy oglądasz MMA regularnie, nieistotne jak bardzo interesujesz się tym sportem, nie ma teraz znaczenia to, czy jesteś jednym z ortodoksów sportowych czy po prostu oglądasz wszystko co jest z MMA związane. Jeśli czytasz ten tekst, to w niego kliknąłeś, za co dziękuję i proszę o chwilę uwagi.

Tekst ten ma na celu uświadomić czytelnikom kilka spraw. Oczywiście jest spore grono odbiorców – co widać w komentarzach pod postami na naszym fanpage’u – świadomych naszej polityki publikacji postów, ale ciągle mamy wielu tak zwanych “hejterów”, którzy twierdzą, że MMA.PL jest środowiskowym Pudelkiem czy uważają, że publikujemy tylko posty o youtuberach czy Najmanie.

Otóż nie! To wielkie spłycenie sprawy, co niestety, ale też świadczy o określonym odbiorcy. MMA.PL od zawsze promuje sport i MMA jest od zawsze na pierwszym miejscu w naszej polityce publikacyjnej. Na łamach naszego portalu zawsze znajdziecie aktualne informacje nie tylko o światowych i europejskich potęgach jak UFC czy KSW, nie tylko o najbardziej utytułowanych zawodnikach mieszanych sztuk walki w Polsce, ale znajdziecie także mnóstwo informacji i budowania rozpoznawalności młodych zawodników, którzy na szczyt w tym sporcie dopiero się wdrapują.

MMA.PL to portal, w którym sport zawodowy zawsze jest na pierwszym miejscu. MMA.PL to miejsce, w którym piszemy i będziemy pisać o dobrych polskich zawodnikach nie tylko z tej najwyższej półki. Na MMA.PL znajdziecie informacje o wielu polskich galach mieszanych sztuk walki. Ale MMA.PL to także portal szeroko otwarty na okołosportową rozrywkę związaną z MMA. Dlatego na MMA.PL są bieżące informacje o galach FAME MMA, o galach PunchDown czy gali MMA VIP. To dlatego na MMA.PL publikujemy informacje o osobach, które wywołują skrajne emocje w środowisku. Dlatego to robimy, bo chcemy generować ruch na stronie. A dzięki ruchowi na stronie, czytelnicy będą mogli dowiedzieć się o takich zawodnikach z polskiego MMA, którzy za kilkanaście miesięcy mogą być w zupełnie innym położeniu jak Patryk Kaczmarczyk czy Robert Ruchała.

Jestem przekonany, że pod linkiem na Facebooku do tego newsa wyleje się na MMA.PL mnóstwo krytyki, ale ważniejszym efektem dla mnie będzie to, że kliknęliście w ten odnośnik i doszliście do tego momentu. Wiem, że sposób dotarcia do świadomych czytelników w taki sposób jest kontrowersyjny, ale takie właśnie emocje wśród czytelników wzbudza całe MMA.PL. Jedni nas lubią, inny nas nienawidzą, ale wszyscy klikają. I klikajcie dalej, w jakie chcecie linki. Ale sami generujecie to, które linki są klikalne najczęściej. Nie my to robimy – Wy to robicie. I róbcie dalej, a my wszystko analizujemy na bieżąco.

A odnośnie samego tytułu newsa, to owszem, padnie odpowiedź na to pytanie: Jaka jest wymarzona walka kobiet w FAME MMA. Otóż, Wojciech Gola w rozmowie z Aleksandrą Głowińską w najnowszym odcinku “Plotkersów” przyznał, że najchętniej zobaczyłby w klatce FAME MMA: Dodę i Edytę Górniak albo Agnieszkę Woźniak-Starak. Wszystko zależy od tego, z kim Doda ma większy konflikt. W grę wchodzi też Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ale powiedzcie szczerze – czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Najważniejsze, że dzięki temu tytułowi kliknęliście w link i może niektórzy z Was zrozumieją dlaczego MMA.PL działa tak, jak działa.

5!

Mateusz Paczkowski

Zobacz także:

Mirek Okniński namawia wicemistrza świata Strongman na przejście do MMA

Dwukrotny wicemistrz świata Strongman Mateusz Kieliszkowski był gościem Hejt Parku na Kanale Sportowym. Pojawił się temat przejścia do formuły MMA. Kieliszkowski zdaje sobie sprawę, że nie byłoby to jednak łatwe.