MMA PLFilmyWychodzą sekrety! Rocky po uderzeniach na planie trafił do szpitala, Drago bił mocno!

Wychodzą sekrety! Rocky po uderzeniach na planie trafił do szpitala, Drago bił mocno!

Od premiery filmu Rocky IV minęło już wiele lat. Seria z głównym bohaterem Sylvestrem Stallone cieszy się dalej bardzo dużym zainteresowaniem. W tym momencie wychodzą na jaw sekrety z planu filmowego, bowiem Rocky Balboa po mocnych uderzeniach miał trafić do szpitala.

Rocky

Sylvester Stallone zdradził, że wraz z Dolphem Lundgrenem (Ivanem Drago) uderzyli się naprawdę. Warto zaznaczyć, że aktor ze Szwecji miał styczność z pięściarstwem. Ponadto należał do osób z kapitalnymi warunkami fizycznymi – posiadał też bardzo dużą siłę fizyczną.

Rocky po ciosach Ivana Drago naprawdę trafił do szpitala!

Pojawiają się nowe sekrety z planu filmowego. Mowa o czwartej części ”Rocky”, gdzie ”Włoski Ogier” zmierzył się z nową maszyną wagi ciężkiej – Ivanem Drago.

Rocky postanowił zaproponować, aby naprawdę wymienili się ciosami, a sceny wyglądały jeszcze bardziej realnie. Stallone przyjął kilka ciosów na ciało i poczuł pieczenie w klatce piersiowej. Amerykanin postanowił to zignorować i walczył dalej. Jak się okazało ogromny Szwed wyrządził koledze szkody. W pewnym momencie ciśnienie krwi gwiazdora wzrosło do 200 – wtedy wszyscy mieli pewność, że jest coś nie tak.

Sylvester Stallone został przewieziony do Santa Monica, gdzie spędził od czterech do ośmiu dni na oddziale intensywnej terapii.

Lundgren uderzył go tak mocno w klatkę piersiową, że serce Stallone’a zderzyło się z jego mostkiem i zaczęło puchnąć, odcinając dopływ krwi i ograniczając przepływ tlenu w całym ciele

Pojawił się również komentarz z oficjalnego stanowiska studia.

Sceny walki są bardziej intensywne, muzyka jest bardziej potężna, a dramaturgia jest spotęgowana, gdy mistrz świata wagi ciężkiej Rocky Balboa (Stallone) musi bronić swojego tytułu po raz kolejny, tym razem przeciwko swojemu najbardziej groźnemu przeciwnikowi: Ivanem Drago (Dolph Lundgren).

Zobacz także:

Don Kasjo uważa, że w MMA pokonałby Joshuę, Usyka i Wildera: Krótka piłka by z nimi była! Co wy na to?

Kasjusz Życiński nie przestaje zaskakiwać. ”Don Kasjo” odpowiadał na kolejne pytania na insta stories. Jeden z fanów zapytał gwiazdy FAME MMA czy pokonałby aktualnych mistrzów świata. Kasjusz zapewnia, że Oleksandr Usyk, Deontay Wilder oraz Anthony Joshua nie mieliby z nim szans w formule… MMA!

Johnny Walker o walce z Błachowiczem: Dobrze sobie radzi, ale mogę go pobić! Mocno przesadził?

Pewności siebie nie można mu odmówić. Johnny Walker (18-5) zapewnia, że już niebawem kategoria półciężka będzie należeć do niego. Brazylijczyk jest przekonany, że może pokonać aktualnego mistrza – Jana Błachowicza (28-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis